اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102185960218661

حضور شرکت «تک نوع خاورمیانه» در بیست و سومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی

حضوری با تمام توان برای توسعه صنعت درمان کشور

کد: 140102185960218661

https://bit.ly/3kQXgoI

، (اخبار رسمی): بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی که از سوم تا ششم خردادماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، میزبان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات بیمارستانی و تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای بیمارستان‌هاست.

حضوری با تمام توان برای توسعه صنعت درمان کشور
حضوری با تمام توان برای توسعه صنعت درمان کشور

به گزارش ستاد خبری برگزاری نمایشگاه، شرکت تک نوع خاورمیانه که فعالیت خود را در سال ۱۳۷۰ آغاز کرده است، یکی از شرکت‌های پیشرو به شمار می‌رود و به دلیل فعالیت‌های صادقانه در تولید و عرضه تجهیزات بیمارستانی، موفق به دریافت گواهینامه فعالیت پیشرفته پزشکی صنعتی از وزارت صنایع و معادن در سال ۱۳۷۲ شده است.

ودود محمدخانی، مدیرعامل شرکت تک نوع خاور میانه، ضمن اشاره به این نکته که این شرکت، شعار اصالت و کیفیت را از بدو آغاز فعالیت برگزیده است، درباره دیگر موفقیت‌های شرکت زیرمجموعه‌اش می‌گوید: خوشبختانه فعالیت‌ها و تولیدات ما، مورد توجه مشتریان و کارشناسان قرار گرفته و موفق شدیم در سال ۱۳۷۴، تاییدیه کیفیت را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کنیم.

محمدخانی با اشاره به این نکته که صداقت و درستکاری در کلیه امور تولیدی، همواره به عنوان یک موضوع اصلی برای کلیه دست‌اندرکاران شرکت تک نوع خاورمیانه مطرح بوده و هست، می‌گوید: شرکت ما، از ابتدای شروع فعالیت تاکنون، با تجهیز بیش از 500 مرکز درمانی – تشخیصی، پیشتاز این صنعت در تجهیز مراکز درمانی بوده و خوشبختانه توانسته‌ایم اعتماد مشتریان را به عنوان ارزشمندترین سرمایه برای این شرکت به دست آوریم.

شرکت تک نوع خاورمیانه، علاوه بر موفقیت‌های داخلی و کسب امتیازهای ویژه، تاکنون موفق به دریافت گواهینامه‌های معتبری چون  ISO13485-2003 و ISO9001-2015  از سازمان بین المللی  BRS به عنوان  یکی از معتبرترین مراجع صدور گواهینامه های تضمین کیفیت نیز شده است.

محمدخانی با تاکید بر این نکته که این شرکت در سال ۱۴۰۰ توانسته است جوابگوی نیاز ۵۰ درصدی مراکز درمانی کشور در قالب عرضه تولیدات خود باشد می‌گوید: چشم انداز شرکت ما به عنوان یک شرکت تولیدی  قدیمی در ارائه تجهیزات پیشرفته بیمارستانی، انعطاف پذیری و توجه به نوع سفارش در تولید تجهیزات مورد نیاز مشتریان  در کوتاه ترین زمان است، مشتری در شرکت ما این امکان را دارد که با حوصله تمام و اخذ مشاوره از کارشناسان، کلیه تجهیزات را مطابق با میل و سلیقه خود انتخاب کند.

ودود محمدخانی درباره حضور شرکتش در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی می‌گوید: بعد از وقفه‌ای که به دلیل پاندمی کرونا در برگزاری نمایشگاه داشتیم، خوشبختانه در خردادماه امسال، بار دیگر بخت آن را داریم که با مخاطبانمان در حوزه فعالان درمانی در کشور روبرو شویم. خوشبختانه دست ما در این نمایشگاه پر است و می‌توانیم تولیداتمان در زمینه سینک اسکراب، میز کالبد شکافی، میز تاریکخانه دو منفذه، وان شستشوی نوزاد، وان درمان، هود لامینار آزمایشگاهی در دو مدل مدل  A و B، خشک کن فیلم رادیولوژی، برس اسکراپ دولگن، سینک شستشوی ابزار سه مرحله‌ای، سینک اسکراپ دوجداره، کلینیکال سینک، ترالی کودک و ده‌ها محصول دیگر را به متقاضیان عرضه کنیم. باید گفت تلاش ما این است که با کل توانمان در این نمایشگاه حضور داشته باشیم.

حضوری با تمام توان برای توسعه صنعت درمان کشور

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]