اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102196062018661

حضور شرکت باسابقه اوحد در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی

تولید تجهیزات پزشکی در حد استانداردهای بالای جهانی

کد: 140102196062018661

https://bit.ly/3LW8RyH

، (اخبار رسمی): بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی که از تاریخ سوم تا ششم خردادماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، یکی از شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، شرکت تجهیزات پزشکی اوحد است که سابقه فعالیت آن، به سال ۱۳۶۵ بر می‌گردد.

تولید تجهیزات پزشکی در حد استانداردهای بالای جهانی
تولید تجهیزات پزشکی در حد استانداردهای بالای جهانی

 محصولات این شرکت که در دریف باکیفیت‌ترین محصولات و مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می‌شوند، تا کنون در بیش از 600 بیمارستان نصب و راه اندازی شده است.

مدیر عامل شرکت اوحد به عنوان نخستین تولیدکننده سیستم گازهای طبی و تابلوهای ایزوله درمانی در خاورمیانه، هدف از شرکت در نمایشگاه پیش رو را فرصتی برای رویارویی با مخاطبان پس از فروکشکردن پاندمی کرونا ارزیابی می‌کند.

سروش معروفی می‌گوید: شرکت ما در بدو امر، به دلیل دریافت اطلاعات لازم در زمینه تولید تجهیزات، با چند شرکت بزرگ آمریکایی همکاری داشت اما پس از مدتی، خودکفایی در تولید را مدنظر قرار داد و تولیدات خود را به صورت مستقل روانه بازار تجهیزات پزشکی کشور کرد.

معروفی ضمن اشاره به این موضوع که فعالیت این شرکت از همان ابتدا در شهر اصفهان کلید خورده می‌گوید: شرکت ما دارای مساحتی در حدود ۱۰ هزار متر مربع است و مجهز به کلیه تجهیزات پیشرفته تولیدی است. ما با تجهیز و به روز کردن سالن‌های تولید و مونتاژ و رنگ‌آمیزی، همواره تلاش کرده‌ایم بهترین کالا را به متقاضیان دست‌اندرکار امور درمانی کشور عرضه کنیم. گفتنی است که سیستم کنترل کیفیت تولیدات ما هم به صورت کاملا مدرن فعالیت دارد.

معروفی با تاکید بر این نکته که اصالت و تعهد، شعار اصلی این مرکز تولیدی است می‌گوید: از تولیدات ما که در حد استانداردهای بالا عرضه می‌شوند، می‌توان به ستون های سقفی اتاق عمل، کنسول های افقی، کنسول های ایستاده (عمودی) ، کنسول های مانیتورینگ مراقبت ویژه، تابلوهای ایزوله اتاق عمل ، آتلت های گاز طبی ، ولو باکس ، منیفلد گازهای طبی ، ساکشن دیواری ، فلومتر و چراغ سیالیتیک اتاق عمل اشاره کرد.

معروفی می‌گوید: اشاره به این موضوع ضروری است که ما هم‌اکنون به عنوان شرکتی پرکار و باکیفیت مطرح هستیم که پیش از هر مورد دیگر، به وجه کارآفرینی در حد استانداردهای بالا توجه داریم. از متقاضیانی که برای بازدید از محصولات شرکت ما به غرفه مراجعه می‌کنند خواهش می‌کنم که نقطه نظرات سازنده خود را حتما با ما در میان بگذارند.

معروفی بخشی دیگر از تولیدات شرکت زیرمجموعه‌اش را به این شرح معرفی می‌کند:

 • کلیه تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز کادر درمانی کشور
 • کلیه تجهیزات مراقبت های ویژه برای تسهیل کار کادرهای درمانی
 • کلیه تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته در حد استانداردهای جهانی
 • کلیه تجهیزات بیماری اطفال
 • کلیه تجهیزات تصویربرداری مدرن با کاربری بسیار بالا
 • کلیه تجهیزات تمور توانبخشی
 • کلیه تجهیزات لازم در رشته دندانپزشکی 
 • کلیه تجهیزات مخصوص تخصص زنان و زایمان 
 • کلیه تجهیزات پوست مو و زیبایی طبق آخرین متدهای جهانی 
 • کلیه تجهیزات درمان بیماری‌های گوارش 
 • کلیه تجهیزات تخصص گوش و حلق و بینی 
 • کلیه تجهیزات تخصص مراقبت های اولیه 
 • کلیه تجهیزات مصرفی پزشکی 
 • کلیه تجهیزات تخصص‌های مختلف جراحی 
 • کلیه تجهیزات هتلینگ-انبارش

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]