اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102196062518661

در بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث، با یکی از پرکارترین شرکت‌ها آشنا شوید

پایدار درمان اندیش و ۲۰ سال تامین نیاز کشور به محصولات یکبار مصرف پزشکی

کد: 140102196062518661

https://bit.ly/38cFyJr

، (اخبار رسمی): در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی که از تاریخ سوم تا ششم خردادماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، شرکتی قدیمی در زمینه تجهیزات پزشکی یعنی شرکت پایدار درمان اندیش نیز حضور دارد.

پایدار درمان اندیش و ۲۰ سال تامین نیاز کشور به محصولات یکبار مصرف پزشکی
پایدار درمان اندیش و ۲۰ سال تامین نیاز کشور به محصولات یکبار مصرف پزشکی

در معرفی کلی این شرکت باید گفت که فعالیت آن از سال ۱۳۸۶ آغاز شده است و از سال 1392 به عنوان توزیع کننده رسمی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی(IMED)  در زمینه واردات، تولید و توزیع محصولات یکبار مصرف پزشکی تحت سیستم مدیریت کیفیت (ISO 13485)، در حال ارائه خدمت به کلیه مراکز درمانی سراسر کشور و همچنین کلیه فعالان این حوزه است.

علیرضا ادیب، مدیر عامل شرکت پایدار درمان‌اندیش، در تشریح بیشتر فعالیت‌های این شرکت می‌گوید: شرکت ما، مجموعه تولیدات و واردات خود را تحت برند Heal Med در بازار عرضه می کند. شایان ذکر است این شرکت در تلاش است با ارائه محصولاتی با کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و با رعایت اصول مشتری مداری  و همچنین تربیت پرسنل آموزش دیده، تحقیق بازار، پشتیبانی و خدمات موثر، گامی نوین در جهت ارتقا سلامت و بهداشت جامعه بردارد.  

ادیب با اشاره به این موضوع که شرکت پایدار درمان اندیش با بیش از 20 سال سابقه درخشان مدیران خود در صنعت تولید، واردات و توزیع محصولات مصرفی پزشکی، در حال حاضر در خدمت فعالان محترم این صنف است، می‌گوید: این شرکت تولید کننده زیرانداز بیمار و دارای گواهینامه ی ISO 13485 با برند هیلمد است. ما  همچنین در زمینه واردات مارکر های پوستی جراحی و چسب های پزشکی نیز فعال هستیم.

ادیب در پاسخ به این پرسش که ‌با حضور در نمایشگاه چه اهدافی را دنبال می کنید و فکر می کنید این رویدادهای چقدر در توسعه شرکت ها مهم هستند، می‌گوید:‌ برقراری ارتباطی موثر با همکاران، مصرف‌کننده‌ها و تأمین‌کننده‌ها، مهمترین هدف ماست. علاوه بر این، مجموعه در تلاش است با ارائه محصولاتی با کیفیت در زمینه تجهیزات پزشکی و با رعایت اصول مشتری مداری، تربیت پرسنل آموزش دیده و پشتیبانی و خدمات موثر، گامی نوین در جهت ارتقاء سلامت و بهداشت جامعه بردارد.

ادیب در ادامه با تاکید بر این نکته که شرکت زیرمجموعه‌اش آماده همکاری جهت تهیه و توزیع تمامی اقلام مصرفی و غیر مصرفی پزشکی با بهترین قیمت و کیفیت جهت توزیع به تمامی مراکز درمانی اعم از بیمارستان ها،درمانگاه ها،کلینیک های جراحی،مطب ها و تمامی مجموعه های کلینیکی و پاراکلینیکی در تمامی اقصی نقاط کشور است می‌گوید: مجموعه پایدار درمان اندیش خود را متعهد می بیند که با مشاوره و نیاز سنجی مراکز درمانی قبل از خرید، پیگیری پاسخگویی و پشتیبانی مناسب پس از خرید، در راستای حمایت و کسب رضایت مندی مشتریان خود قدم بردارد و همیشه خود را ملزم به ارائه بهترین خدمات پس از فروش می‌داند.

ادیب، دیگر فعالیت های مهم شرکت را، تهیه و توزیع اقلام پزشکی مورد استفاده در منازل معرفی می‌کند که با توزیع به موقع و سریع محصولات پزشکی،شرایط را برای خرید هرچه راحت تر هموطنان عزیزمان در تهیه این محصولات فراهم کرده است:

  • سیفتی باکس 
  • ابزار تزریق 
  • باندهای پزشکی 
  • چسب های پزشکی 
  • سایر محصولات  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]