اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102216067918661

حضور یک شرکت زیرساختی پزشکی در نمایشگاه امسال

عرضه آخرین دستاوردها در تکنولوژی نوین پردازش از نگاه محمد صادق شاه آبادی

کد: 140102216067918661

https://bit.ly/3wkg3xR

، (اخبار رسمی): یکی از غرفه‌داران در نمایشگاه امسال ایران هلث که بیست و سومین دوره خود را به همت شرکت آوای موفق ایرانیان و همراهمی رسانه ای نیوزوایر اخبار رسمی تجربه می‌کند، شرکت دانش بنیان راهکارهای صنعتی سارنگ است.

عرضه آخرین دستاوردها در تکنولوژی نوین پردازش از نگاه محمد صادق شاه آبادی
عرضه آخرین دستاوردها در تکنولوژی نوین پردازش از نگاه محمد صادق شاه آبادی

این شرکت که عرضه‌کننده زیرساخت‌های آزمایشگاهی مورد نیاز دانشگاه‌ها و پژوهش‌سراهاست، در زمینه افزایش زیرساخت‌های آزمایشگاهی، آموزشی و پژوهشی مهارت بالایی دارد. شرکت دانش بنیان راهکارهای صنعتی که تولیدکننده یکی از تجهیزات پزشکی مدرن، یعنی اسکنر سه بعدی بدن آنیاست، آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های خود در این زمینه را در نمایشگاه ایران هلث عرضه می‌کند.

محمدصادق شاه‌آبادی، مدیر عامل شرکت راهکارهای صنعتی سارنگ، درباره فعالیت این شرکت می‌گوید: «ما فعالیت خود را از سال 1392 در زمینه طراحی و تولید تجهیزات کنترل کیفی حوزه صنعت، پزشکی و سلامت با تکنولوژی نوین پردازش تصویر آغاز کردیم و با ارائه خدمات فنی مهندسی و با به‌کارگیری نیروهای متخصص و نخبه، موفق به بومی‌سازی تکنولوژی‌های روز دنیا در کشور شدیم و افتخار این را داریم که به‌عنوان اولین شرکت دانش‌بنیان (در این حوزه) موفق به طراحی و ساخت چندین محصول دانش‌بنیان در صنایع مختلف (پزشکی، فیزیولوژی ورزشی، خودروسازی، صنایع الکترونیک و... ) معرفی شدیم.»

شاه‌آبادی در تشریح چشم‌انداز شرکت برای آینده و برنامه‌های پیش رو می‌گوید: «هدف نهایی ما، تبدیل به برترین تولیدکننده و صادرکننده تجهیزات هوشمند در حوزه سلامت و بهداشت در منطقه با به کارگیری تکنولوژی‌های روز دنیاست. ما تلاش داریم که بر پایه پردازش ابری جهت دسترسی تمام افراد دنیا به گزارش‌هایی از وضعیت سلامتی خود با حذف محدودیت‌های جغرافیایی و برقراری ارتباط بین گوشی‌های هوشمند و اینترنت اشیا، جهت ارائه خدمات در حوزه سلامت، پزشکی و ورزشی فعالیت کنیم.»

شاه‌آبادی در پاسخ به این پرسش که تحلیل احتمالی شما از وضعیت صنعت، چالش‌ها، پیشنهادات و انتقادات اصلاحی مورد نظر چیست؟ می‌گوید: «با توجه به فراگیری ویروس کرونا در جهان در این دو سال اخیر بیشتر صنایع ورزشی و تغذیه غیرفعال شدند یا فعالیتی به آن صورت نداشته‌اند. همچنین به دلیل محدودیت‌ها و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی در کشورهای مختلف، این امر منجر به عدم تحرک افراد جامعه شد که باعث بروز بیماری‌های مزمن به دلیل چاقی و اضافه‌وزن شده است ، لذا با پایان اپیدمی‌کرونا و شروع فعالیت باشگاه‌های ورزشی و کلینیک‌های تغذیه و نیاز کارشناسان این حوزه به دستگاه‌های هوشمند سنجش وضعیت سلامت و ترکیب بدنی، بازار هدف ما رونق خواهد گرفت.»

به گفته این کارشناس صنعت سلامت، چالش‌هایی که ما در این حوزه با آن مواجه هستیم، عدم آشنایی کارشناسان و متخصصین این حوزه با این دستگاه‌ها و عدم‌ حمایت از دستگاه‌های تولید داخل به دلیل واردات دستگاه‌های خارجی و همچنین سخت‌گیری‌ها در صدور مجوزهای لازم جهت تولید و صادرات محصولات داخلی است.»

شاه‌آبادی می‌گوید: «مزیت‌های قابل ذکر شرکت در مقایسه با رقبا در حوزه تولید محصول، خدمات، منابع انسانی و... می‌گوید: «با توجه به این‌که محصول ما دانش‌بنیان بوده و تولید داخل است، از نظر پشتیبانی و خدمات پس از فروش بسیار قابل‌اعتمادتر از دستگاه‌های مشابه خارجی است. همچنین محصول ما تمامی مجوزهای و استانداردهای لازم را از مراجع ذی‌صلاح اخذ کرده است و از نظر فنی و کیفیت دستگاه‌های تولید این شرکت، قابل‌ رقابت با نمونه‌های خارجی است.»

به گفته مدیر عامل «راهکارهای صنعتی سارنگ» این دستگاه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید شده است.

شاه‌آبادی دلیل و اهمیت حضور در نمایشگاه و تأثیر رویدادهایی از این‌ دست بر صنعت را بازاریابی و معرفی محصول شرکت به متخصصین این حوزه و شناخت سایر تولیدکنندگان و نیز آشنایی با محصولات تولید شده با تکنولوژی‌های روز دنیا ارزیابی می‌کند.»

این تولید کننده ایرانی در آخر می‌گوید: «تنها نکته‌ای که باید همه ما به آن توجه داشته باشیم، حمایت و اعتماد به تولیدکنندگان کالای ایرانی است، زیرا با اعتماد و حمایت‌ها، چرخه تولید کشور به گردش افتاده و رونق خواهد گرفت. در ادامه این حمایت‌ها می‌توان راه‌های صادرات این محصول را به کشورهای دیگر تسهیل کرد که با ورود به بازار جهانی شاهد ارزآوری برای کشور خواهیم بود.»

گفتنی است که بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی، از در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]