اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102256075618661

بزرگترین مجموعه تولیدی رول‌‌های ملحفه حاضر در نمایشگاه امسال

مزیت‌های رقابتی ملحفه‌های یکبار مصرف پزشکی با نامTT شرکت تولیدی طاهر طب

کد: 140102256075618661

https://bit.ly/3FMguVW

، (اخبار رسمی): شاید برای بسیاری از ما پیش آمده باشد که حتی در شرایطی که از بهداشت محیطی کاملا مطمئن هستیم، برای استفاده از امکانات آن محیط رضایت خاطر نداشته باشیم. تصور کنید برای تزریق آمپول یا سرم وارد محیط درمانی کاملا ضدعفونی و استرلیزه شده‌اید.

مزیت‌های رقابتی ملحفه‌های یکبار مصرف پزشکی با نامTT شرکت تولیدی طاهر طب
مزیت‌های رقابتی ملحفه‌های یکبار مصرف پزشکی با نامTT شرکت تولیدی طاهر طب

به صرف اینکه افراد یا بیماران زیادی از آن محیط استفاده می‌کنند، علی رغم علم بر بهداشتی بودن محیط و شست و شوی مداوم ملحفه‌های روتختی،آرامش لازم برای استفاده از تخت جهت تزریق دارویتان را ندارید. علی الخصوص اگر لکه ماندگاری روی ملحفه باقی مانده باشد و چشمتان به آن بیفتد. این مسئله برای هر فردی در هر محیطی ممکن است پیش بیاید و قاعدتا شما از این امر مستثنی نیستید. پیشرفت صنعت نساجی در این زمینه، با تولید ملحفه‌های یکبار مصرف  گام بزرگی در جهت رفاه حال افراد ایجاد کرده است.

علی سید اسماعیلی ،کار‌آفرینی جوان و مدیر مجموعه  تولیدی طاهر طب است. وی اقدام به راه‌اندازی این مجموعه در سال 1395 کرده  و در سال 1400 با افزایش محصولات مجموعه و با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص نسبت به  تولید اقلام یکبار مصرف آرایشی، بهداشتی و پزشکی، در محیطی کاملا بهداشتی و  بهره‌گیری از دستگاه‌های به روز دنیا تاکنون در خدمت جامعه بوده است.

کاربرد ملحفه‌های یکبار مصرف پزشکی

وی گفت: از جمله مکان‌هایی که ملحفه‌های یکبار مصرف پزشکی بیشترین کارایی را در آنجا دارند، می توان به کلیه مراکز درمانی مانند بیمارستانها، کلینیک ها، درمانگاه‌ها، مطب ها، بخش های تزریقات و تخت های سونوگرافی، فیزیوتراپی و…سالن هایی آرایشی و زیبایی، مراکز ماساژ و باشگاه‌ها اشاره کرد.

ویژگی ملحفه‌های یکبار مصرف شرکت تولیدی طاهر طب

سید اسماعیلی گفت: ملحفه‌ها جزو تولیدات منسوجات و شرکت تولیدی طاهر طب بزرگترین مجموعه تولیدی حاضر در رول‌‌های ملحفه به شمار می‌روند. ملحفه‌های یکبار مصرف، از منسوجات نبافته‌ای هستند که مانند سایر محصولات یکبار مصرف قابلیت شستشو و استفاده مکرر را ندارند. اما از آنجایی که یکبار مصرف ، سبک و نرم هستند، همچنین قابلیت برش دادن راحتی دارند، در مکان هایی که به افراد مختلف خدمات می دهند، بیشترین و بهترین کاربرد را دارند.

وی افزود: ملحفه‌های یکبار مصرف  به صورت رولی بوده و در واقع به دو حالت رول‌های پرفراژ دار و رول‌های ساده تولید می‌شوند .

مزیت‌های رقابتی محصول

سید اسماعیلی در ادامه درباره مزیت‌های رقابتی محصول خود گفت: محصولات طاهر طب با نام تجاریTT  شامل  رول ملحفه یکبار مصرف پرفراژدار  سفید، رول ملحفه یکبار مصرف پرفراژدار رنگی، کاور کفش ( ظرفیت تولید روزانه 300.000 عدد)، کلاه آکاردئونی (ظرفیت روزانه تولید 200.000 عدد)، ملحفه دورکش دار و البسه پزشکی هستند. بهترین ویژگی‌های ملحفه‌های یکبار مصرف، سبکی،کم حجم، نرم و لطیف، سازگار با پوست، بدون پرز، ضد حساسیت و آنتی استاتیک آنهاست. مزایای رقابتی این محصولات، تولید در مجموعه کاملا بهداشتی با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته با مجوزات رسمی،  امکان تولید رول در عرض‌ها و گرماژهای متنوع و ... است. وزن ملحفه‎های یکبار مصرف  در متراژهای برابر، در مقایسه با ملحفه‌های پارچه‌ای و نخی بسیار سبک تر بوده و این مزیت امکان حمل و نقل و جا به‌جایی آن را بسیار آسان کرده است.

نیاز تخمینی به این محصول پزشکی

مدیر مجموعه  تولیدی طاهر طب گفت:  با علم بر اینکه ملحفه‌های یکبار مصرف بنا به نیاز مصرف کننده‌ها، وارد بازار شده‌اند و اینکه دارای قابلیت‌های منحصر به فردی هستند، رشد بهداشت را در جامعه افزون کردند و در کاهش اتلاف وقت، انرژی و هزینه موثر بوده در هر مکان و زمانی قابلیت استفاده و جا به جایی را دارند. از این رو می توان گفت، امروزه سهم قابل ذکری از تولیدات منسوجات مختص به الیاف یکبار مصرف است. همچنین می توان پیش بینی کرد که رضایت  خاطر مشتریان این محصولات با اولین بار مصرف، جلب شود. از این رو می توان این محصول را به کلیه خریداران اقلام بیمارستانی، تجهیزات پزشکی، آرایشگران، ماساژورها ، هتلداران، مسافران، خانه داران  و به طور کل به همه افرادی که به سلامت، آسایش و آرامش خود و خانواده خود اهمیت می‌دهند ، توصیه کرد.

هدف حضور در نمایشگاه امسال

 اسماعیلی  در پایان یادآور شد: حضور ما  در نمایشگاه ایران هلث امسال به دلیل امکان شناسایی مشتریان بالقوه  و رقبای جدید در جایی متمرکز است. واسطه تعدد حضور تولیدکنندگان یک گروه کالایی در نمایشگاه، امکان انتخاب برای مشتری آسان تر شده و در این میدان رقابتی، شرکتی موفق است که کالایش دارای مزیت‌های بیشتری باشد و یا در آن نوآوری ایجاد شده باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]