اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102276079418661

رئیس هیئت مدیره و مسئول فنی شرکت تولیدکننده بهره هوشمند سلامت:

عملکرد دستگاه دیتالاگر شرکت بهره هوشمند سلامت در نگهداری واکسن‌های کرونا

کد: 140102276079418661

https://bit.ly/3FPIDeW

، (اخبار رسمی): دستگاه دیتالاگر شرکت بهره هوشمند سلامت در نگهداری واکسن‌های کرونا بسیار سریع و دقیق عمل کرده است.

عملکرد دستگاه دیتالاگر شرکت بهره هوشمند سلامت در نگهداری واکسن‌های کرونا
عملکرد دستگاه دیتالاگر شرکت بهره هوشمند سلامت در نگهداری واکسن‌های کرونا

بهره هوشمند سلامت، یکی از شرکت‌های تولید دستگاه دیتالاگر حاضر در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی است. این شرکت با ۷ نوع محصول دانش‌بنیان، ارتباط موثری با بیمارستان‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی دارد.

آرش روحی، رئیس هیئت مدیره و مسئول فنی شرکت تولیدکننده بهره هوشمند سلامت با سابقه حدود 10 سال فعالیت در صنعت تجهیزات پزشکی گفت: «این شرکت از سال 98 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و در مرکز رشد و فناوری تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مستقر است. همچنین شرکت بهره هوشمند سلامت امسال به عنوان فناور برتر دانشگاه انتخاب شد. بخشی از محصولات این شرکت تولید دستگاه‌های دیتالاگر است که اکثر مراکز درمانی از آن استفاده می‌کنند.»

کاربرد محصول دانش‌بنیان بهره هوشمند سلامت

وی درباره کاربرد دیتاگرهای دما و رطوبت گفت: «دیتالاگر یکی از وسایل الکترونیکی پرکاربرد در داروخانه‌ها و ازمایشگاه‌های مراکز درمانی است که برای محیط‌های یخچال، فریزر، انکوباتور، اتاق و غیره امکان پایش اطلاعات دمایی را فراهم می‌کند؛ در واقع داده‌های دمایی و رطوبتی تامین شده به وسیله حسگرهای دستگاه را در طول زمان یا در رابطه با مکان ذخیره می‌کند«.

این فناور برتر افزود: «این داده‌ها می‌توانند دما، کشش، جابجایی، جریان، فشار، ولتاژ، مقاومت، توان و بسیاری پارامترهای دیگر نیز باشند».

آینده تولید و صادرات محصولات این شرکت

روحی درباره چشم انداز شرکت برای آینده و برنامه‌های پیش‌رو گفت: صادرات محصولات دانش‌بنیان این شرکت به کشورهای اطراف و پوشش اکثریت مراکز درمانی در داخل کشور صورت می‌گیرد.

وی درباره تحلیل احتمالی خود از وضعیت صنعت، چالش‌ها، پیشنهادات و انتقادات اصلاحی مورد نظر گفت: «پاندمی کرونا از سال ۹۸ به جهان ثابت کرد که هر میزان صنعت پزشکی از نظر پیشرفتگی و تولید در کشوری پیشرفت کند و بیمارستا‌ن‌ها کشش درمان داشته باشند آن کشور می‌تواند در برابر محافظت از جان بیماران سریع عمل کند.این موضوع نشان دهنده فضای کاری بسیار نامحدود صنعت پزشکی است.»

مزیت‌های قابل ذکر در مقایسه با رقبا در حوزه محصول، خدمات، منابع انسانی

روحی با بیان اینکه دارای 3 محور محصول و 7 نوع محصول هستند، خاطرنشان کرد: دستگاه دیتالاگر این شرکت در نگهداری واکسن‌های کرونا بسیار سریع و دقیق عمل کرده و دستگاه‌های هوشمند اشعه یو‌‌‌‌ وی سی ما نیز یک تحول در محافظت از اشعه و استفاده ایمن در اشعه را ایجاد کرده است.

مدیر شرکت بهره هوشمند سلامت در پایان گفت: ایجاد ارتباط موثر با بیمارستان‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی، مهمترین دلیل و اهمیت حضور در نمایشگاه و تاثیر رویدادهایی از این دست بر صنعت است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]