اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103176122018962

سید محمدحسین طباطبایی، مدیر عامل مجموعه نفس یار طب:

اکسیژن درمانی را به عنوان خدمت می‌بینیم

کد: 140103176122018962

https://bit.ly/394l8CW

، (اخبار رسمی): در دوران پاندمی  کرونا هر اکسیژن ساز خانگی حکم یک تخت بیمارستانی را داشت

اکسیژن درمانی را به عنوان خدمت می‌بینیم
اکسیژن درمانی را به عنوان خدمت می‌بینیم

سید محمدحسین طباطبائی، مدیر عامل مجموعه نفس یار طب در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث، گفت: دوسالی بود که نمایشگاه ایران هلث را به دلیل پاندمی کرونا نداشتیم و این اتفاق، تجدیددیداری بود که با فعالان صنعت تجهیزات پزشکی و اکسیژن‌سازی خانگی بیشتر آشنا شویم.

طباطبایی افزود: «در دوران پاندمی  کرونا هر اکسیژن ساز خانگی حکم یک تخت بیمارستانی را داشت و خوشحالیم که توانستیم در این زمینه کمک حال مراکز درمانی و بیماران باشیم.»

وی خاطرنشان کرد: «با توجه به ۸ سالی در این عرصه فعال بودیم چشم انداز ما از وضعیت شرکتمان این است که آنچنان اکسیژن ساز و تجهیزات مربوطه را به عنوان یک محصول فرض نکنیم. در واقع اکسیژن درمانی را به عنوان خدمت ببینیم. این امر مستلزم آموزش بیماران در محیط خانه داشت. در محیط بیمارستان هم کوشیدیم که اکسیژن مطلوبی را ارائه دهیم. سیستم پایش گازهای طبی را نیز بروز رسانی کردیم.»   

لازم به ذکر است که بعد از وقفه ای یکی دو ساله، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی برای ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای مدرن حوزه تجهیزات پزشکی از سوم تا ششم خرداد ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

لازم به ذکر است که شرکت دانش‌بنیان نفس‌یار طب از سال 1393 با همت جمعی از پژوهشگران حوزه‌ی پزشکی و مهندسی، تأسیس شد و در سال 1395 به عنوان نخستین تولیدکننده دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی در ایران، پس از گذراندن تمامی مراحل ارزیابی کیفی و با بررسی تمام استانداردهای روز دنیا محصول خود را برند سوشیا در مدل‌های 5 لیتری و 10 لیتری روانه بازار کرد.

نفس‌یار طب، طراحی و ساخت تجهیزات کمک‌تنفسی را به عنوان اولویت کاری خود قرار داده است و با اعلام نیاز پزشکان و پاسخ‌گویی توسط بهترین‌های مهندسی کشور، مسیر رشد را به سرعت سپری نمود.

با توجه به زمینه‌ی دانش‌بنیان این شرکت و با توجه به نیاز کشور، نفس‌یار طی در سال 1399 موفق به تولید دستگاه‌های اکسیژن‌ساز آمبولانسی و اکسیژن‌ساز سانترال بیمارستانی شد و این تجهیزات را با رعایت استانداردهای روز دنیا به مجموعه‌های درمانی کشور عرضه کرد.

نفس‌یار طب در سال 1398 با شناسایی نیاز بیمارستانی و صنعت در حوزه‌ی پایش مستمر گازهای تنفسی، محصول دیگر خود با برند «سیناب» را به عنوان سامانه یکپارچه نظارت اکسیژن بیمارستانی به بیمارستان‌های کشور عرضه کرد تا به عنوان سامانه‌ای برخط برای پایش به لحظه وضعیت گازهای تنفسی به کاربران خدمت‌رسانی کند.

واحد تولیدی این شرکت در محیطی به مساحت 2500 متر مربع و زیرساخت تولید سالانه 25000 دستگاه واقع شده است. گروه دانش‌بنیان نفس‌یار طب بر آن است تا با حرکت روی لبه‌ی تکنولوژی بهترین خدمات و محصولات را منطبق بر استانداردهای روز دنیا به مخاطبان خود عرضه کند.

لازم به ذکر است که بیست و سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی برای ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای مدرن حوزه تجهیزات پزشکی از سوم تا ششم خرداد ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه، علاوه بر حضور کشورهایی چون آلمان، انگلیس، ایتالیا، روسیه، عمان، افغانستان، پاکستان، عراق، آذربایجان، سنگاپور، مالزی و... شرکت‌های تولیدکننده داخلی در زمینه تجهیزات پزشکی نیز حضور حداکثری داشتند و شرکت نفس یار طب یکی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه بود. 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند به سایت این شرکت به نشانی https://nafasyar.com/fa/home مراجعه کنند.

 

 

اکسیژن درمانی را به عنوان خدمت می‌بینیم

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]