اطلاعات تماس
  • 091525*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104046153918724

خرید راحت و سریع با گیفت کارت‌های آمازون

کد: 140104046153918724

https://bit.ly/3A6VSqQ

، (اخبار رسمی): در صورتی که به دنبال خرید گیفت کارت آمازون هستید احتمالاً آشنایی نسبی با این فروشگاه اینترنتی بزرگ و معتبر را دارید.

خرید راحت و سریع با گیفت کارت های آمازون
خرید راحت و سریع با گیفت کارت‌های آمازون

در صورتی که به دنبال خرید گیفت کارت آمازون هستید احتمالاً آشنایی نسبی با این فروشگاه اینترنتی بزرگ و معتبر را دارید. وقتی نام کسب و کار دیجیتال به میان می‌آید، آمازون اولین عنوانی است که به آن اشاره خواهد شد. محبوب ترین فروشگاه اینترنتی دنیا که به شما امکان خرید محصولات دیجیتال و فیزیکی را می‌دهد. در واقع شما می‌توانید از گیفت کارت این شرکت برای سفارش محصولات و یا فعال سازی قابلیت های ویژه و خرید کتاب های دیجیتال و... استفاده کنید.

البته خرید گیفت کارت آمازون در ایران به صورت مستقیم میسر نیست. آمازون ایران را در لیست تحریم های خود قرار نداده است. اما به هرحال برای این که بتوانید از سرویس‌های آن استفاده کنید لازم است که حساب ارزی داشته باشید. این کار در ایران برای شما یا نشدنی است یا هزینه هنگفتی دارد. شما می‌توانید خرید گیفت کارت آمازون را به صورت دیجیتال و مجازی انجام دهید. البته در سراسر دنیا امکان خرید فیزیکی و نسخه تولید شده و درج کد روی کاغذ این گیفت کارت در سوپرمارکت ها مراکز خدماتی نیز وجود دارد.

مزیت‌های خرید گیفت کارت آمازون

با استفاده از این گیفت کارت شما می‌توانید از محبوب ترین و بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیا خرید کنید. کدهای تخفیف سایت آمازون را روی محصولات خود اعمال کرده و یا این که کتاب الکترونیک و نرم افزار اندروید بخرید. بسیاری از بازی‌ها و برنامه‌ها نیز به شما قابلیت پرداخت درون برنامه ای با استفاده از خرید گیفت کارت آمازون را می‌دهند.

اگر مایل به خرید از وب سایت هایی مانند myhabit و endless هستید، راه چاره برای شما خرید گیفت کارت شرکت آمازون خواهد بود. قیمت گذاری روی این گیفت کارت‌ها با ریجن انجام خواهد شد. در حال حاضر امکان خرید ریجن های مختلف از جمله آمریکا، کانادا، آلمان، عمارات و... وجود خواهد داشت.

انواع گیفت کارت آمازون

برای این گیفت کارت‌ها هیچ تاریخ انقضایی در نظر گرفته نشده است و شما می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت و موارد این چنینی از آن استفاده کنید. گیفت کارت های آمازون در قیمت های 5 تا 50 دلاری در دنیا موجود هستند و بسته به این که هر فروشگاه از چه حاشیه سودی پیروی می‌کند، می‌توانید آن را بسته به نرخ ارز و کارمزد تهیه کنید. شما برای این کار باید حتماً از نرم افزارهای تغییر آی پی و یا شرکت های واسط استفاده کنید. 

در غیر این صورت بر اساس قوانینی که در کشور آمریکا حاکم است، احتمالاً حسابتان به زودی مسدود خواهد شد یا پس از مدتی اجازه ورود به اکانت خود را ندارید. در این صورت پیشنهاد می‌کنیم که پیش از هر چیزی در مورد آموزش استفاده از گیفت کارت های آمازون بیشتر مطالعه کنید.

منبع: https://giftstop.org 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091525*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی