اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140104116268017134

رویداد پیداشو: قصه کسانی که در جریان زندگی به لحظه‌های خود نور می‌تابانند

کد: 140104116268017134

https://bit.ly/3P0Y7jF

، (اخبار رسمی): برند مای‌لیدی در راستای ماموریت خود برای توانمندسازی زنان، اولین رویداد از مجموعه رویدادهای پیداشو را در تاریخ سوم تیرماه 1401 برگزار کرد.

رویداد پیداشو: قصه کسانی که در جریان زندگی به لحظه‌های خود نور می‌تابانند
رویداد پیداشو: قصه کسانی که در جریان زندگی به لحظه‌های خود نور می‌تابانند

خاستگاه رویداد پیداشو به شعار برند مای‌لیدی با همین عنوان برمی‌گردد. پیداشو، با هدف آشکارسازی حضور زنان، تلاش می‌کند دنیا را از مسئولیت و باری که بر دوش زنان بوده و هست آگاه کند و در راستای خلق جامعه‌ای متوازن که در آن بر توانمندی‌های زنان نور تابیده می‌شود، حامی و همراه آنان باشد.

اولین رویداد پیداشو که توسط برند مای‌لیدی برگزار شد، یک تجربه چند ساعته از سخنرانی افرادی است که در مسیر خود شکوفا شدند و قله‌های زندگی خود را صعود کردند؛ داستان کسانی که به لحظاتشان نور تابانده‌اند و در این رویداد، تجربه و دستاوردهایشان را با مخاطب به اشتراک گذاشتند.

این روایت‌ها به زنان یادآوری می‌کنند که هر لحظه از زندگی می‌تواند فرصتی برای پیداشدن و خلق خودی بهتر باشد.

رویداد پیداشو در اولین قدم میزبان خانم‌ها شیرین پارسی، مینا کامران و مهسا تهذیبی بود.

مهسا تهذیبی، فعال اجتماعی حوزه ناشنوایان و کم‌شنوایان است که در سال‌های گذشته، برای بهبود امور اجتماعی و زیستی، آگاهی رسانی و توانمندسازی این قشر تلاش بسیاری کرده است.  او در این رویداد مسیر خود در کشف پاسخ سوالی قدیمی را بازگو کرد و از اهمیت دسترسی‌پذیری برای ناشنوایان گفت.

شیرین پارسی، فارغ‌التحصیل رشته ادبیات فرانسه است که در سال ۱۳۵۸ به ایران بازگشت تا فعالیتش را در حوزه‌ کشاورزی شروع کند تا جایی که در سال‌ 83 به عنوان کشاورز نمونه کشور برگزیده شد. در این سخنرانی شیرین پارسی از چرایی توجه‌اش به مفهوم دسترنج و دست‌آوردهایش به عنوان یک کشاورز زن روایت کرد.

مینا کامران، تسهیل‌گر اجتماعی در جوامع روستایی و بنیانگذار استارتآپ روستاییش است. او معتقد است با رشد اقتصادی جوامع روستایی می‌‎توان از مهاجرت‌هایی که منجر به حاشیه نشینی می‌شود، جلوگیری کرد. سخنرانی خانم کامران در اولین رویداد پیداشو، توام با کشف ابعاد جدیدی از زندگی در مسیری پر پیچ و خم بود. او در این رویداد به نقش توانمندسازی اقتصادی روستاییان در رشد این جوامع پرداخت.
پیش‌تر از این برند مای‌لیدی با شعار «در مسیر پیدا شو» خانم نگار سماک‌نژاد را در صعود سرعتی از چهار جبهه به قله دماوند همراهی کرد که با استقبال گسترده‌ مخاطبان شبکه‌های اجتماعی رو به رو شد.

رویداد پیداشو توسط برند مای‌لیدی با هدف خلق بستری برای شنیدن روایت زنان سرزمینمان از مسیر پیداشدن، شکوفایی و رشدشان برگزار می‌شود. همچنین این برند قصد دارد تا رویداد پیداشو را به صورت مستمر و دوره‌ای برگزار کند.
برای دیدن محتوای کامل این رویداد می‌توانید به وبسایت، اینستاگرام یا آپارات مای‌لیدی مراجعه کنید و لازم به ذکر است در پلتفرم آپارات، نسخه‌ی مناسب‌سازی‌شده برای ناشنوایان و کم‌شنوایان با ترجمه زبان اشاره در دسترس است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه