کد: 140107176762316028
در دسترس نیست

توزیع لوازم التحریر دانش آموزان مشتاق به تحصیل موسسه خیریه نیکان ماموت

کد: 140107176762316028

، تهران , (اخبار رسمی): تامین و توزیع لوازم التحریر برای تعداد 3248 دانش آموز مشتاق به تحصیل توسط موسسه خیریه نیکان ماموت

 توزیع لوازم التحریر  دانش آموزان مشتاق به تحصیل موسسه خیریه نیکان ماموت
توزیع لوازم التحریر دانش آموزان مشتاق به تحصیل موسسه خیریه نیکان ماموت

مدیر عامل موسسه خیریه نیکان ماموت از آمادگی این موسسه جهت توزیع بسته‌های لوازم التحریر برای دانش آموزان مشتاق به تحصیل تحت پوشش موسسه در شهریور ماه 1401 خبر داد.

نازک فردوس، مدیرعامل موسسه خیریه نیکان ماموت با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار کرد: موسسه خیریه نیکان طبق رسالتی که بر عهده دارد شاخه‌های فعالیت خود را به هفت شاخه تقسم کرده که یکی از مهمترین شاخه های آن حمایت تحصیلی از دانش آموزان و دانشجویان مشتاق به تحصیل است. کسانی که آینده سازان جامعه هستند اما توان پیمودن راه را به تنهایی ندارند. حمایت از آنها قلبی سرشار از عاطفه انسانی می‌طلبد و وظیفه‌ای خطیر بر دوش همه ماست.

وی خاطرنشان کرد: امسال که دانش آموزان پس از گذراندن 2 سال پاندمی کرونا و شرایط درس خواندن در منزل به مدارس باز می‌گردند، نیاز به کیف نو و لوازم التحریر بیشتری دارند. ما در خیریه نیکان ماموت با برپایی کمپینی تحت عنوان #مهر_مهربانی_می_خواهد  اقدام به جمع آوری کم‌های مردمی جهت تهیه کیف نو و لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان مشتاق به تحصیل نمود.  

مدیر عامل خیریه نیکان ماموت افزود: خوشبختانه همدلی و سخاوت مردم عزیزمان به قدری بود که توانستیم بیشتر از حد تصور و بیشتر از آنچه برنامه ریزی کرده بودیم، لوازم التحریر خریداری کرده و به تعداد بیشتری از دانش آموزان در اقصی نقاط ایران عزیزمان کمک کنیم. این کمپین که در ابتدا برای 2 هزار 248 دانش‌آموز پیشبینی شده بود. با جمع آوری مبلغی حدود 600 میلیون تومان توانست برای تعداد 3248 دانش آموز کیف نو و لوازم التحریر مورد نیاز را فراهم نماید. 

گفتنی است خیرین و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به وبسایت موسسه خیریه نیکان ماموت با این موسسه و اقداماتی که تا کنون انجام داده است، آشنا شوند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تهیه و پخش بسته های لوازم التحریر و کیف نو به 3248 دانش آموز مشتاق به تحصیل تحت پوشش با شماره 22176001-021 تماس، یا شبکات اجتماعی به آدرس @nikancharity مراجعه نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه