اطلاعات تماس
  • 091228*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140112167195919168
در دسترس نیست

هاردباکس ارزان ترین روش بسته بندی

هاردباکس ارزان ترین روش بسته بندی

کد: 140112167195919168

، (اخبار رسمی): تصور کنید یک گوشی موبایل در جعبه ای مقوایی و ساده قرار گیرد مسلما نه تنها مورد استقبال مخاطبان قرار نمی گیرد بلکه به علت حساسیت بالا به احتمال زیاد دچار آسیب نیز می شود به همین دلیل از نوعی بسته بندی خاص به نام هارد باکس استفاده می شود.

خرید هاردباکس به عنوان یک بسته بندی مناسب و زیبا نه تنها می تواند کمک زیادی به جذب مشتری کند بلکه می تواند از تجهیزات و لوازم پزشکی، گل، شیشه عطر، موبایل و غیره به شکلی مطمئن محافظت کند. خرید جعبه شکلات، جعبه کمربند، سفارش جعبه پیراهن و غیره از سایت پارس پکینیگ امکان پذیر است.

هارد باکس چیست؟

بسته بندی مناسب محصول نقش مهمی در میزان فروش آن دارد؛ یکی از انواع بسته بندی که اتفاقا تأثیری مثبت در فروش محصول دارد هارد باکس می باشد. نام این محصول گویای کاربردش نیز است؛ هارد باکس در لغت به معنای جعبه سخت می باشد زیرا از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است به همین دلیل در صنعت و تجارت های مختلف کاربرد دارد. در ابتدا این نوع بسته بندی به دلیل استحکام و محافظت ویژه بیشتر برای لوازم و قطعات حساس الکترونیکی مورد استفاده قرار می گرفت تا هنگام حمل ونقل دچار آسیب و یا ضربه ای نشوند اما امروزه جعبه کمربند، کراوات، موبایل، ساعت و حتی جعبه کیف و کفش نیز از این نوع می باشند.

ساختار هارد باکس

ساختار این نوع جعبه به گونه ای است که از دو قسمت درونی و بیرونی ساخته شده است. قسمت درونی کار شامل مقواهای محکم و ضخیم است تا محصول در برابر ضربه و فشارهای وارد ایمن باشد. در قسمت بیرونی یا نمای خارجی هارد باکس با توجه به کالا سعی می شود که جعبه لوکس و خاص جلوه کند. روکش خارجی کار بسته به سلیقه می تواند مخمل، چرم، جیر، ترمو، گالینگور، چاپی و حتی طلا یا نقره کوب باشد. برای جعبه چندین لایه مقوا با ضخامت های مختلف تهیه می شود که بسته به ضخامت و تعداد لایه ها استحکام هارد باکس نیز دچار تغییر می شود.

جنس هاردباکس

مواد اولیه به کار رفته در انواع این جعبه ها مقواهای ضخیم یا چوب MDF نازک می باشد . پارس پکینیگ ارائه کننده انواع هاردباکس به صورت آنلاین در این حوزه فعال است.

ساخت هاردباکس با مقوا: برای تولید این نوع جعبه ها به وسیله مقوا از مقوا کرجی استفاده می شود. مقواهای کرجی در طی فرایندی خاص از کاغذهای باطله تهیه می شوند و سپس در صنایع مختلف همچون جعبه سازی به کار می روند . برای تهیه مقوا کرجی ابتدا کاغذهای باطله را درون آب قرار می دهند تا ترکیبی خمیری شکل ایجاد شود سپس به کمک دستگا های مخصوص و فشار بالا مقواهای ضخیم کرجی به وجود می آیند.

ساخت هاردباکس با MDF : در تولید هاردباکس با MDF، از چوب به ضخامت ۳ میلی متر استفاده می شود. برش چوب با دستگاه لیزر و فرایند زمان بر باعث افزایش هزینه محصول می شوند اما در نهایت هاردباکسی باکیفیت و زیبا تولید می گردد.

ویژگی های هارد باکس

چنانچه قصد خرید هاردباکس از جمله خرید کمربند، خرید جعبه شکلات، سفارش جعبه پیراهن و غیره را دارید لازم است نسبت به ویژگی های این نوع جعبه آگاه باشید.

مقاومت بالا

مقاومت و استحکام بالای انواع هاردباکس از مهم ترین ویژگی های این محصول محسوب می شود زیرا همین عامل مسبب ایجاد تفاوت بین جعبه های معمولی و هاردباکس می باشد. استحکام بالای این نوع بسته بندی سبب شده تا جعبه برای مدتی طولانی نزد فرد باقی بماند و حتی بیش از یک بار مورد استفاده های مختلف فرد قرار گیرد.

حفاظت از محصول

حفاظت از انواع محصولات همچون موبایل که از حساسیت بالایی برخوردار اند وظیفه اول این نوع بسته بندی ها محسوب می شود. جهت خرید و سفارش انواع هاردباکس، سایت پارس پکینیگ میتواند انتخاب مناسبی محسوب شود.

ایجاد جلوه ای مناسب از دید مخاطب

این نوع جعبه ها نسبت به جعبه های معمولی تصویری بهتر ی در ذهن مخاطبان از جمله مشتریان تشکیل می دهد. جلوه ظاهری، این کالا را جهت هدیه دادن و درج تبلیغات با هدف افزایش فروش قابل استفاده کرده است.

مزایای هاردباکس

ایجاد ظاهری خاص و متمایز از سایر جعبه ها از جمله مزایای این نوع بسته بندی است. امکان افزون نیروی مغناطیسی به انواع هاردباکس و همچنین افزودن طرح و رنگ های مختلف همچون برجستگی ها و تصاویر خاص به جعبه امکان پذیر است. حتی می توان پوشش و رنگ درب و بدنه کار را نیز متفاوت در نظر گرفت.

این نوع جعبه بدون نیاز به چاپ و طراحی خاص نیز قابل تولید است زیرا طیف وسیعی از روکش ها متنوع و زیبا در بازار موجود است که بنا به سلیقه مشتری مورد استفاده قرار می گیرد. انواع خطوط و برش ها را می توان بر روی جعبه تعریف کرد.

برش یا دایکات اجرا شده روی هاردباکس می تواند خطی یا منحنی باشد حتی می توان بنا بر نیاز (برای مثال دیدن درون بسته بندی) بر روی جعبه پنجره و روزنه هایی با بافت ریز و ظریف ایجاد کرد. قابلیت ثبت تبلیغات و برند یا مشخصات مرکز فروش نیز از جمله مزایای این محصول به شمار می رود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091228*****
[نمایش اطلاعات]