کد: 140203317345018015
در دسترس نیست

تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما از اسنپ!

کد: 140203317345018015

، (اخبار رسمی): اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که فکر می‌کنید سفر با هواپیما همیشه گران است، به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید با تخفیف بلیط هواپیما اسنپ را امتحان کنید.

تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما از اسنپ!
رزرو بلیط
تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما از اسنپ!
تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما از اسنپ!
تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما از اسنپ!
تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما از اسنپ!

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که فکر می‌کنید سفر با هواپیما همیشه گران است، به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید با تخفیف بلیط هواپیما اسنپ را امتحان کنید. اگر هم تجربه‌های قبلی شما در خرید آنلاین بلیط هواپیما به مذاق‌تان خوش نیامده، هنوز دیر نشده است! با نخستین خرید از سوپراپ اسنپ، لذت خرید با تخفیف لذت‌بخش را امتحان کنید. اگر می‌خواهید درباره این تخفیف بیشتر بدانید، این مقاله را از دست ندهید.

چرا بلیط هواپیما را آنلاین بخریم؟

خرید اینترنتی در سال‌های اخیر، بیشتر از گذشته رایج شده است. هرچه که بخواهید با چند کلیک و به‌سادگی خریده و درب منزل به شما تحویل می‌شود. امکان خرید بلیط هواپیما هم به این سبک‌وسیاق وجود دارد. اگر از آن دسته افرادی هستید که چنین سبکی از خرید را تجربه نکرده‌اید، باید بدانید که مزایای فراوانی در آن وجود دارد:

 • در استفاده از وقت و زمانتان صرفه‌جویی می‌کنید؛
 • امکان انتخاب از میان گزینه‌های مختلف را دارید؛
 • مقایسه میان گزینه‌های موجود برایتان آسان‌تر می‌شود؛
 • در هر زمان و از هر مکانی می‌توانید بلیط را در اپلیکیشن رزرو کنید؛
 • تیم پشتیبانی در هر ساعت و هر روز هفته پاسخ‌گوی پرسش‌ها و پیگیر مشکلات کاربران است.

در کنار همه این‌ها، رزرو انلاین پرواز با مزیت دیگری هم همراه است که بی‌شک شما هم از آن لذت خواهید برد. چه مزیتی؟ خرید بلیط از اسنپ، برای بار نخست با تخفیفی جذاب همراه است.

نخستین تجربه خرید بلیط، خوشایند و دل‌پذیر!

بلیط هواپیما معمولاً گران‌تر از بلیط سایر وسایل حمل‌ونقل است! کسی در این زمینه تردید ندارد. از طرف دیگر، معمولاً برای خرید بلیط، چه آنلاین و چه حضوری، تخفیفی در کار نیست. اگر هم باشد، مبلغ قابل‌توجهی نیست و در نتیجه، خرید بلیط ارزان کار راحتی نیست اما برای شما خبر خوبی داریم! اگر برای خرید با تخفیف بلیط هواپیما اسنپ را انتخاب کنید، به‌پاس نخستین خرید از این سوپراپ از تخفیف‌ قابل‌توجهی برخوردار می‌شوید و از هزینه بلیط‌تان کسر می‌شود.

اما ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود! اجازه بدهید که به شما تبریک بگوییم! شما سامانه‌ای را برای خرید بلیط انتخاب کرده‌اید که به‌کمک آن می‌توانید همیشه ارزان‌ترین بلیط‌ها را پیدا کنید و بخرید یا با استفاده از امتیازات اسنپ‌کلاب یا تخفیف‌های دوره‌ای و همیشگی، لذت خرید همیشه با تخفیف را تجربه کنید!

حالا بیایید باهم قدم‌به‌قدم جلو برویم! کد تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما را از کجا بگیریم؟ چگونه از آن استفاده کنیم؟

تخفیف خریداولی‌ها چیست؟

خریدکردن با تخفیف لذت‌بخش است. حالا اگر پای تخفیف بلیط هواپیما در میان باشد که این تجربه جذاب‌تر هم می‌شود. از آنجا که چنین سبکی از تخفیف معمولا وجود ندارد، تجربه تهیه بلیط با وجود آن خاص‌تر و شیرین‌تر می‌شود.

اگر قرار است که برای نخستین‌ بار از سوپراپ اسنپ بلیط بخرید، یادتان باشد که شرایط ویژه‌ای برایتان در نظر گرفته شده است. با مراجعه به صفحه خرید بلیط هواپیما اسنپ می‌توانید کد تخفیف مخصوص خریداولی‌ها را مشاهده کنید. با استفاده از کد این تخفیف، در زمان پرداخت آنلاین هزینه خرید بلیط داخلی یا خارجی، مبلغی از وجه پرداختی کسر می‌شود.

فرقی نمی‌کند که راهی چه مقصدی هستید. اگر بار نخستی است که از اسنپ بلیط هواپیما می‌خرید، به شما تخفیف داده می‌شود. فارغ از اینکه قیمت بلیط موردنظرتان چقدر است، این تخفیف در خرید بلیط هواپیما، شامل حالتان می‌شود اما چطور از این کد تخفیف استفاده کنیم؟ مسیر ساده و آسانی پیش رویتان است.

شیوه استفاده از کد تخفیف

با مراجعه به سوپراپ اسنپ در تلفن همراه یا از راه وب، فرایندی ساده و سریع برای خرید بلیط هواپیما پیش رویتان خواهد بود. در چند گام ساده، بلیط هواپیما را به ‌شرح زیر تهیه خواهید کرد:

 • ورود به بخش «بلیت سفر» در سوپراپ اسنپ؛
 • انتخاب بلیت پرواز هواپیما؛
 • تعیین سفر خارجی یا داخلی؛
 • واردکردن اطلاعات سفر (مبدأ، مقصد و...)؛
 • مرور فهرست پروازهای موجود؛
 • استفاده از فیلترهای خرید مانند ارزان‌ترین یا گران‌ترین بلیط؛
 • مقایسه گزینه‌های مختلف و انتخاب بهترین مورد؛
 • درج و تأیید اطلاعات تماس و مشخصات مسافر؛
 • تأیید نهایی جزئیات خرید.

حالا زمان استفاده از کد تخفیف بلیط هواپیما است! با واردکردن این کد در کادری که زیر مبلغ بلیط قرار دارد، مبلغ ۷۰ هزار تومان از هزینه بلیط کسر می‌شود. اکنون به‌آسانی هزینه بلیط با تخفیف‌تان را آنلاین بپردازید و بلیط را دانلود کنید.

در آخر

فرایند خرید در سال‌های اخیر تغییر کرده است. با وجود امکان خرید اینترنتی کالاها و خدمات مختلف، تجربه‌های تازه‌ای برای کاربران رقم می‌خورد. در این‌میان، باید از انبوه گزینه‌هایی که در پی جلب‌نظرتان هستند، با مواردی آشنا شوید که تجربه‌های بهتری برایتان به ارمغان می‌آورند. خرید بلیط هواپیما از اسنپ با امتیازات فراوانی همراه است. اگر خرید نخست‌تان باشد هم با تخفیفی جانانه، ورودتان به دنیای کاربران آنلاین خریدار بلیط، شیرین و به‌یادماندنی می‌شود. مسیر و فرایند خرید که ساده است، تخفیف بلیط هواپیما اسنپ هم که شامل حالتان می‌شود، دلیلی برای ترجیح‌ندادن این سبک از خرید به روش‌های دیگر باقی نمی‌ماند. این‌طور نیست؟

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی