اطلاعات تماس
  • 031910***** - 091323*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140204277392222338
در دسترس نیست

طراحی سه بعدی دکوراسیون

ضرورت استفاده از طراحی سه بعدی دکوراسیون

کد: 140204277392222338

، نجف آباد , (اخبار رسمی): طراحی سه بعدی دکوراسیون، علمی است که با استفاده از نرم افزارهای متعددی چون تری دی مکس و اسکیچاپ انجام می‌شود. طراحان دکوراسیون با استفاده از این نرم افزارها، قادر به طراحی و بهینه سازی داخلی فضاها هستند و استفاده از کالاها و متریال مختلف را تجربه می‌کنند

ضرورت استفاده از طراحی سه بعدی دکوراسیون
ضرورت استفاده از طراحی سه بعدی دکوراسیون

با توجه به هزینه های بالای اجرای دکوراسیون، هر مبلغی که برای طراحی هزینه شود به صرفه است. در واقع طراحی سه بعدی مانند یک بیمه ارزان قیمت از اشتباهات اجرا جلوگیری می کند

طراحی سه بعدی دکوراسیون، علمی است که با استفاده از نرم افزارهای متعددی چون تری دی مکس و اسکیچاپ انجام می‌شود. طراحان دکوراسیون با استفاده از این نرم افزارها، قادر به طراحی و بهینه سازی داخلی فضاها هستند و استفاده از کالاها و متریال مختلف را تجربه می‌کنند
این روش، به طراحان امکان می‌دهد تا پیش از شروع به کارهای مربوط به دکوراسیون، با مشتریان خود، طرح‌های سه بعدی را به اشتراک بگذارند و نظرات آن‌ها را دریافت کنند. همین امر موجب صرفه جویی زمان و هزینه، جلب رضایت مشتریان و ارتقای سطح کیفی پروژه می‌شود.
از مزایای طراحی سه بُعدی همچنین می‌توان به مشاهده و پیش‌بینی نهایی شدن پروژه و مدل‌سازی کامل و اصولی پروژه اشاره کرد. در ادامه به چند مورد از مزایای طراحی سه بعدی اشاره می کنیم که به ضرورت استفاده از طراحی سه بعدی به خصوص برای دکوراتورها اشاره دارد.
ضرورت استفاده از طراحی سه بعدی دکوراسیون

•    ارائه کار مطابق با سلیقه مشتری

با استفاده از ابزارهای سه بعدی، می توان نمایش واقعی تری از یک طرح دکوراسیون را به مشتری ارائه داده و از احتمال بروز ایرادات در مرحله اجرا کاست. علاوه بر این به مشتری کمک می کند که بهترین و نزدیکترین طرح به سلیقه خود را انتخاب کند و احتمال اعمال تغییرات در طرح پس از اجرا، به حداقل می رسد. در واقع طراحی سه بعدی مانند یک بیمه ارزان قیمت برای طرح عمل می کند.

  • استفاده بهینه از فضای موجود

در طراحی دکوراسیون علاوه بر زیبایی فضا، کارآمد بودن آن نیز بسیار با اهمیت است. گرفتن مشاوره از یک طراح حرفه ای به شما کمک می کند که پرتی فضا به حداقل برسد و از فضای موجود به بهترین شکل استفاده شود. همچنین، می توان با اعمال تغییرات و بهبودهای لازم در فضاهای سه بعدی، طرح نهایی را بهینه کرد.

  • امکان تعیین متریال مطابق با سلیقه مشتری

طراحی این امکان را به کارفرما می دهد که طرح را با متریالهای مختلف ببیند و بهترین آنها را انتخاب کند. این مورد بخصوص در ساخت کابینت و انتخاب سبک و نوع ورق آن اهمیت پیدا می کند.

  • کاهش زمان اجرا

داشتن یک طرح نهایی و الگوی اجرایی روند ساخت دکوراسیون را هدف مند می کند و به کاهش زمان اجرا کمک می کند

  • مدیریت هزینه ها

داشتن یک طرح نهایی از دکوراسیون امکان برآورد میزان ورق مصرفی و هزینه های اجرا را فراهم می کند بنابراین کارفرما می تواند مطابق با بودجه خود برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.
جذب مشتری
طراحی سه بعدی یک تصویر همه جانبه از طرح قبل از مرحله ساخت ایجاد می کند و تاثیر بسزایی در جلب اعتماد و نظر مشتری دارد.
هزینه های طراحی دکوراسیون
معمولا هزینه های طراحی دکوراسیون متناسب با متراژ فضا برآورد می شود. البته بعضی از شرکتهای طراحی برای یک سری از فضاها مثل آشپزخانه هزینه های ثابتی را در نظر می گیرند و متراژ در برآورد هزینه اهمیتی ندارد. اما با توجه به هزینه های بالای اجرای دکوراسیون، هر مبلغی که برای طراحی هزینه شود به صرفه است. در واقع طراحی سه بعدی مانند یک بیمه ارزان قیمت از اشتباهات اجرا جلوگیری می کند.
سخن پایانی
اگر قصد ساخت و یا بازسازی فضای منزل یا محل کار خود را دارید و یا حتی مجری دکوراسیون هستید به طراحی سه بعدی دکوراسیون به طور جدی فکر کنید. برای انتخاب یک طراح حرفه ای، مشاهده نمونه کارها می تواند به شما کمک کند. علاوه بر زیبایی و کیفیت کار، طرح ها باید اجرایی و به روز باشند. در زمان عقد قرارداد از طراح بخواهید که امکان  تغییرات رایگان را برای شما در نظر بگیرد تا بعد از تکمیل طراحی اگر هر قسمتی از کار مورد پسند شما نبود بتوانید به راحتی تغییر دهید تا در نهایت نزدیکترین طرح به خواست و سلیقه خود را داشته باشید.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع چوب و ام دی اف کات یونیکس

کارگاه خدمات ام دی اف کات یونیکس مجهز به دستگاه های پانل بر اتوماتیک ، لبه چسبان PVC ، سی ان سی و وکیوم از جمله محهزترین کارگاهها در استان اصفهان می باشد. این مجموعه با بهره گیری از نیروهای ماهر و با تجربه، امادگی انجام خدمات کامل MDF را دارد. هنچنین می توانید مسئولیت تامین ورق را به به همکاران ما در مجموعه کات یونیکس بسپارید. نمایندگی فروش چند شرکت معتبر، تضمینی بر خرید ورق با قیمت مناسب توسط کارگاه می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، طراحی سه بعدی دکوراسیون مانند طراحی کابینت، انواع کمد و دکوراسیون های داخلی از جمله خدماتی است که توسط مجموعه ارائه می شود. ثبت سفارش به صورت آنلاین انجام می شود و از طریق اپ کات یونیکس به راحتی می توانید با همکاران ما ارتباط بگیرید. شماره پشتیبانی 24 ساعته: 09132323386

اطلاعات تماس
  • 031910***** - 091323*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل