اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140205047404719094
در دسترس نیست

معرفی جدید ترین مدل های لباس کوهنوردی

کد: 140205047404719094

، (اخبار رسمی): پیراهن و تیشرت مناسب برنامه های کوهنوردی از ویژگی هایی فوق العاده ایی برخوردار هستند که آنها نسبت به سایر پیراهن و تیشرت ها متمایز می کنند. پیراهن و تیشرت کوهنوردی دارای بافت سبک و نرمی هستند که علاوه بر جلوگیری از ایجاد حساسیت سبب آزادی عمل در طول فعالیت های سخت می شوند.

معرفی جدید ترین مدل های لباس کوهنوردی
خرید لباس کوهنوردی

پیراهن و تیشرت کوهنوردی دارای ویژگی دیگری نظیر تنفس پذیری می باشند. خاصیت تنفس پذیری این امکان را برای کوهنورد فراهم می کند تا در هنگام فعالیت دچار تعریق زیاد نشود اما در صورت مرطوب شدن سطح بدن سریع جذب و خشک شود.

پیراهن و تیشرت های کوهنوردی برخلاف تصور ذهن فقط مخصوص برنامه های بهار و تابستانه نیست چرا که پیراهن و تیشرت هایی نیز با ویژگی های مخصوص فصول پاییز و زمستان طراحی و مورد استفاده قرار می گیرند. در هنگام خرید پوشاک کوهنوردی باید به چند نکته نیز توجه و دقت بالایی داشت.

جنس پوشاک

پوشاک کوهنوردی دارای ویژگی هایی هستند که آنها را نسبت به سایر پوشاک ها متمایز می کند. این ویژگی ها شامل تنفس پذیری، خاصیت کشسانی، خاصیت خشک شوندگی می باشند. به طور مثال اگر پیراهن و تیشرت شما دارای خاصیت تنفس پذیری نباشد، شما پس از گذشت 30 دقیقه بعد از فعالیت‌تان دچار تعرق شدیدی خواهید شد و خیلی سریع تر از فعالیت‌تان خسته خواهید شد.

خاصیت تنفس پذیری که بسته به نوع بافت (حفره دار) پیراهن و تیشرت می باشد، با تهویه و تبادل بهتر هوا دمای بدنتان ثابت و معتدل خواهد ماند و همین امر از تعرق شدید بدنتان نیز جلوگیری خواهد کرد و در نتیجه خوشایند تر از حالت قبل به فعالیت‌تان می پردازید.

خاصیت کشسانی

خاصیت کشسانی در پوشاک کوهنوردی در نگاه اول شاید اهمیت زیادی نداشته باشد اما مهم ترین ویژگی در پوشاک کوهنوردی بخصوص پیراهن و تیشرت می باشد. با وچود خاصیت کشسانی در هنگام فعالیت های سخت، دچار آسیب پوستی و خستگی نمی شوید بلکه از فعالیتتان نیز لذت دوچندانی خواهید برد.

معرفی بهترین برند های پیراهن و تیشرت

برند اسنوهاک

کمپانی برند اسنوهاک با طراحی و تولید تمامی تجهیزات کوهنوردی توانسته است سبب محوبیت  در بین کوهنوردان شود و تمامی مشکلات و دغدغه های یک کوهنورد را برای خرید تجهیزات مناسب و با کیفیت حل نماید. پوشاک برند اسنوهاک نیز مانند سایر تجهیزات دارای طراحی شیک و کیفیت مرغوبی است که می تواند یک برنامه لذت بخشی را برای شما رقم بزند.

برند کچوا

کیفیت برند کچوا را می توان از چادر کوهنوردی و دیگر لوازم و تجهیزات های کوهنوردی متوجه شد. این برند نیز مانند برند اسنوهاک علاوه بر کیفیت مناسب نیز دارای قیمت مناسبی هست که خرید تجهیزات آن مانند پوشاک نیز برای کوهنوردان و طبیعت گردان مقدور تر می باشد.

برند تن ریسا

برند تن ریسا از بهترین و تولید کنندگان داخلی در زمینه پوشاک کوهنوردی و طبیعت گردی است. کمپانی تن ریسا علاوه بر خرج حساسیت در نوع طرح های پوشاک خود، به نوع جنس و کیفیت تولیدات خود نیز توجه زیادی دارد. پوشاک تن ریسا علاوه بر طراحی و جنس فوق العاده دارای قیمت مناسبی نیز می باشد که خرید آن برای تمامی کوهنوردان و طبیعت گردان مقدور است.

چه نوع تیشرتی برای کوهنوردی و طبیعت گردی مناسب است؟

تیشرت و بلوز مناسب کوهنوردی و طبیعت گردی بافت و ویژگی های منحصربفردی نسبت به سایز تیشرت های معمولی دارد؛ اگر قصد سفر به طبیعت در فصول بهار و تابستان را دارید حتما از تیشرت های نخی، پلی استر و منفذ دار خریداری کنید چرا که میزان افزایش دمای بدن و تعرق در این فصول قطعا بیشتر خواهد بود و این گونه پارچه ها بخصوص پارچه منفذ دار با تبادل هوا، از ویژگی تنفس پذیر بودن برخوردار خواهد شد و مانع تعرق بیش از حد و بوی نامطبوع می شود.

اما اگر در فصل پاییز و زمستان قصد رفتن به کوه و طبیعت را دارید، از بلوز های میکرو پلار، پلارتک و پلار استفاده نمایید چرا که پلار با حفظ گرما بدن، شما را گرم نگه خواهد داشت و همچنین از اتلاف گرما نیز جلوگیری خواهد کرد.

بهتر است بلوزی که برای برنامه های کوهنوردی انتخاب می کنید از ست بیس لایر باشد، ست های بیس لایر از پلارتک طراحی می شوند و همچنین طراحی آنها به گونه ای است که به کاملا به بدن می چسبد و بدن را بهتر گرم می کنند، علاوه بر این بیس لایر ها از ویژگی تنفس پذیری برخوردار هستند که با تبادل بین لایه زیرین و لایه دوم، از تعرق و بوی نامطبوع بدن جلوگیری خواهند کرد یکی از ویژگی های منحصربفرد بیس ها، آنتی باکتریال و ضد حساسیت می باشند و در هنگام تماس با پوست بافت نرم و لطیفی داشته و مانع حساسیت پوستی می باشند.

معرفی انواع تیشرت و بلوز های مناسب کوهنوردی

  •  نیم زیپ طبیعت گردی نورث فیسNORTH FACE
  • تیشرت طبیعت گردی کایلاس
  • بلوز پلار اسنوهاک
  • بلوز میکرو پلار ریسا
  • تونیک ضخیم ریسا
  • تیشرت نیم زیپ فینگر دار تابستانه
  • تیشرت تابستانه ریسا

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش