اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207137512222724
در دسترس نیست

معرفی بهترین ابزار در تخریب ساختمان

کد: 140207137512222724

، (اخبار رسمی): ابزار تخریب ساختمان از مهمترین و پر استفاده ترین ابزا در دنیایی کنونی می باشند. داشتن اطلاعات از ابزار تخریب ساختمان به انسان برای انجام این عمل کمک زیادی می کند. این ابزار که امروزه مهمترین آنها بتن کن و چکش تخریب هستند هر کدام در مرحله خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

معرفی بهترین ابزار در تخریب ساختمان
ابزار تخریب ساختمان

یکی از کارهای که برای نوسازی ساختمان های فرسوده نیاز به انجام آن است تخریب ساختمان به روش درست و ایمن است. برای تخریب ساختمان از 4 روش (تخریب مکانیکی، تخریب دستی ، گوی تخریب و روش انفجار) می توان استفاده کرد که بهترین و به صرفه ترین آن برای ساختمان های کوچک و قدیمی ایران تخریب دستی است.

تخریب دستی ساختمان ها از بالا به پایین انجام می گیرد یعنی از سقف شروع شده و به کف ساختمان ختم می شود و به این صورت است که در مرحله اول بالکن ها سایبان ها و بخش های خارجی را تخریب کرده و آرام آرام در حین کار در های ساختمان، لوله ها، آسانسور و موارد تاسیساتی ساختمان را خارج نموده و شروع به تخریب ساختمان می کنیم.

در زمان تخریب دستی شما نیاز به وسایلی دارید که به کمک آنها بتوانید تخریب ساختمان را انجام دهید . این وسایل باید دارای کیفیت و قدرت مناسب برای انجام کار شما باشند که ما مهمترین آنها را برای شما معرفی کرده و توضیح می دهیم .

چکش تخریب

یکی از مهمترین و پر استفاده ترین ابزار تخریب ساختمان چکش تخریب است . این دستگاه با استفاده از انرژی الکتریکی باعث ضربه زدن به اجسام سفت مانند بتن و دیوار شده و باعث تخریب آنها می شود .

چکش های تخریب دارای سایز و اندازه های مختلفی هستند که شما برای تخریب ساختمان بهتر است گزینه مناسبی را انتخاب کنید. این دستگاه دارای قدرت زیادی است و توان تخریب بتن، بلوک، سازه‌ها، دیوارهای کاشی، سطوح غیرفلزی و حتی کف ساختمان ها و آسفالت را دارد.

چکش های تخریب به 4 نوع تقسیم می شوندکه عبارت اند از:

هیدرولیکی : که بر سر بیل های مکانیکی و لودرها متصل می شود و برای تخریب های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

بادی : این نوع از چکش تخریب با استفاده از کمپرسور های بادی کار می کند و بیشتر با نام پنوماتیک شناخته می شود.

 بنزینی : این نوع از چکش تخریب با استفاده از بنزین کار و فعالیت تخریب را انجام می دهد و برای مکان های که به برق دسترسی وجود ندارد بسیار مناسب است. بعضی از چکش های بنزینی نیاز به روغن نیز دارند.

برقی : چکش های تخریب برقی بسیار پر استفاده هستند و تنها نیاز به انرژی برق دارند و از آنها در مکان های که دسترسی به برق وجود ندارد نمی توان استفاده کرد .

بتن کن

 یکی دیگر از ابزار تخریب ساختمان که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد بتن کن است . بتن کن ها از چکش های تخریب کوچکتر هستند و می توانند عملیات سوراخکاری و تخریب دیوار، بتن، کاشی و اینگونه موارد را انجام دهند .

بتن کن ها مانند چکش های تخریب هستند با این تفاوت که آنها قادر به سوراخکاری نیز می باشند اما چکش های تخریب تنها قادر به انجام تخریب اجسام می باشند .

تفاوت بتن کن با چکش تخریب در چیست؟

یکی دیگر از موارد مهم در بتن کن ها سایز و اندازه آن است که شما باید بستگی به کاری که انجام می دهید آن را انتخاب کنید تا بتوانید کار خود را درست و به خوبی انجام دهید.

پتک

پتک از ابزاری است که برای تخریب دیوار ها بسیار از آن استفاده می شود . پتک ها قادر به تخریب انواع چوب و آجر هستند. پتک ها مانند چکش های بزرگی هستند که با ضربه به اجسام باعث تخریب آن می شوند اما از آنجایی که نیاز به قدرت بدنی زیادی دارند امروزه از آن کمتر استفاده می شود.

فرز ها

فرز ها ابزاری هستند که از آن برای برش فلزات و سنگ استفاده می شود به همین علت از آن در ابزار تخریب ساختمان نیز استفاده می شود. فرز ها سایز و اندازه بندی متفاوتی دارند که شما با توجه به کاری که قصد انجام آن را دارید باید آن را تهیه کنید.

فرز ها دارای یک تیغه برش بر سر خود هستند که شما به وسیله آن می توانید آهن آلت استفاده شده در ساختمان را برش دهید همچنین این ابزار دارای یک دسته کمکی می باشند که کار با دستگاه را راحت می کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ابرزار تخریب ساختمان کلیک کنید.

این ابزار مهمترین و پر استفاده ترین ابزار تخریب ساختمان هستند که امروزه استفاده فراوانی از آنها می شود. اما در زمان تهیه این ابزار باید آنها را از فروشگاهی امن و معتبر تهیه کنید که پیشنهاد ما به شما فروشگاه ابزار قطعه است حتی شما می توانید قطعات این ابزار را با کیفیت و تولید برترین برندها، مطمئن از این وبسایت خریداری کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان