اطلاعات تماس
  • 025366*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207187524523592
در دسترس نیست

نورپردازی استخر باید ها و نبایدها

کد: 140207187524523592

، (اخبار رسمی): نورپردازی استخر باید به درستی انجام شود تا در شب زیبایی و کارایی استخر حفظ شود. نکته ی مهم در نورپردازی استخر ایمن بودن آن است تا جان کسی در خطر نیفتد.استفاده از محصولات روشنایی استاندارد و به روز هم ایمنی را تضمین می کند و هم باعث کاهش مصرف انرژی می شود...

نورپردازی استخر باید ها و نبایدها
نورپردازی استخر باید ها و نبایدها

نورپردازی یک مهارت تخصصی است که با سالیان سال تجربه و مطالعه بدست می آید. برای اینکه بتوانید نتیجه ی مطلوبی بگیرید باید با یک متخصص نورپردازی مشورت کنید تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری شود.

نورپردازی استخر

نورپردازی اصولی استخر از اهیمت بالایی برخوردار است تا استخر در شب زیبایی خود را نشان دهد و البته قابل استفاده باشد. در نورپردازی استخر باید از چراغ های ایمن و استاندارد استفاده شود. این موضوع علاوه بر ایجاد ایمنی، پخش نور استانداردی هم ایجاد می کند و باعث زیبایی استخر می شود.

در کنار استفاده از محصولات نورپردازی استاندارد و ایمن باید در طراحی نورپردازی استخر نیز توجه ویژه ای شود. و تا نتیجه ی مناسب از نورپردازی استخر خالص شود.

نکاتی مهمی که باید در نورپردازی استخر رعایت کنید

مشاوره و طراحی نورپردازی استخر با نیروی متخصص

نورپردازی یک مهارت تخصصی است که با سالیان سال تجربه و مطالعه بدست می آید. برای اینکه بتوانید نتیجه ی مطلوبی بگیرید باید با یک متخصص نورپردازی مشورت کنید تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری شود.

مشورت با یک متخصص نورپردازی با تجربه از اتلاف وقت و هزینه ی شما جلوگیری می کند و بهترین نتیجه را هم به همراه خواهید داشت.

استفاده از محصولات ایمن و استاندارد

محصولات متنوعی در بازار برای نورپردازی استخر وجود دارد که دارای کیفیت های مختلفی هستند. در نورپردازی استخر باید از چراغ های استاندارد استفاده کنید تا خطر جانی ایجاد نکند.

انواع چراغ استخری معمولا با ولتاژ کاری 12 ولت روشن می شوند و این موضوع خطر برق گرفتگی را به صفر می رساند. از طرفی خاصیت ضد آب بودن این چراغ ها نیز باعث افزایش طول عمر و ماندگاری آنها خواهد شد.

نورپردازی اطراف استخر را فراموش نکنید

نورپردزای محوطه ی اطراف استخر به زیبایی بیشتر استخر در شب کمک می کند. میتوانید مسیرهای متنهی به استخر را با چراغ های دفنی نورپردزای کنید و یا پله ها را با نورهای مخفی زیبا کنید. همچنین اگر در اطراف استخر درخت و یا آبنما وجود دارد میتوانید با نورپردازی آنها زیبایی محیط استخر را دوچندان کنید.

ایده های مختلف برای نورپردازی استخر را بررسی کنید

طراحی نورپردازی استخر نیاز به خلاقیت و ایده پردازی دارد. با بررسی ایده های نورپردازی استخر می توانید به ایده های جالبی دست پیدا کنید که می تواند برای شما مفید باشد.

در نورپردازی استخر به دلیل شرایط خاصی که دارد باید نکات ایمنی با دقت بیشتری رعایت شود تا خطر جانی برای افراد ایجاد نکند. استفاده از محصولات استاندارد و مشوت با فرد متخصص با تجربه می تواند از خطرات جدی که ممکن است ایجاد شود جلوگیری کند و بهترین نتیجه را هم به همراه داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهندسی روشنایی هارمونی

مجموعه ی مهندسی روشنایی هارمونی تولید و تامین کننده تجهزات روشنایی و نورپردازی با بیش از ده سال سابقه ی فعالیت و ده ها پروژه ی موفق کوچک و بزرگ.مشاوره و طراحی نورپردازی محیط های داخلی و خارجی، نورپردازی استخر، نورپردازی ویلا، نورپردازی نمای ساختمان، نورپردازی معابر و...

اطلاعات تماس
  • 025366*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | سرگرمی و تفریح