کد: 139307011290030

بزرگان روابط عمومی دنیا زیر یک سقف

برگزاری هشتمین همایش جهانی روابط عمومی‌ ها در اسپانیا

کد: 139307011290030

http://bit.ly/1slemMl

، تهران , (اخبار رسمی): هشتمین اجتماع جهانی روابط عمومی‌ها به عنوان یک رویداد دوسالانه معتبر در مقیاس جهانی در زمینه روابط عمومی و ارتباطات از 21 سپتامبر، در مادرید اسپانیا برگزار شد.

همایش جهانی روابط عمومی
همایش جهانی روابط عمومی
همایش جهانی روابط عمومی

در نخستین روز این نشست که بر کمک و همکاری از سوی دانشگاهیان و دانشگاه‌های جهان متمرکز شده بود، اساتید و محققان ارتباطات از سراسر جهان درباره مراحل و زمینه‌های مختلفی که به «ارتباطات همراه با آگاهی» منجر می‌شود در 9 کارگاه آموزشی و میزگرد به بحث و تبادل نظر ‌پرداختند

به گزارش روابط عمومی کاوشگران روابط عمومی، این رویداد با جلسه علمی توسط Anne Gregory  رییس اتحادیه جهانی مدیریت ارتباطات و روابط عمومی، Samuel Martín-Barbero  سخن گوی انجمن دیرکام  و Karen Sanders رییس انجمن ارتباطات سیاسی، برگزار شد.

در نخستین روز این نشست که بر کمک و همکاری از سوی دانشگاهیان و دانشگاه‌های جهان متمرکز شده بود، اساتید و محققان ارتباطات از سراسر جهان درباره مراحل و زمینه‌های مختلفی که به «ارتباطات همراه با آگاهی» منجر می‌شود در 9 کارگاه آموزشی و میزگرد به بحث و تبادل نظر ‌پرداختند و بر جنبه‌های کلیدی متمرکز ‌شدند که اجازه می‌دهد یک رویکرد بهتر برای مواجهه با چالش‌های پیش روی ارتباطات در قرن بیست و یکم اتخاذ شود.

اولین میزگرد این گردهمایی با عنوان «چه چیزی متخصصان و پژوهشگران می‌توانند از یکدیگر یاد بگیرند» نام داشت که ریاست آن بر عهده Ricardo Gómez Diez بود و از مشارکت Juan Carlos Molleda    استاد و رییس دپارتمان روابط عمومی در دانشگاه فلوریدا هم بهره برد.

در جلسه عمومی که موضوع آن «ارتباطات همراه با آگاهی» بود و به ریاست Gregor Halff برگزار شد اساتید بازنشسته Ray Hiebert از دانشگاه مریلند و Robert Heath از دانشگاه هوستون در این جلسه حضور داشتند.

جلسه اختتامیه به « آگاهی اجتماعی و سازمانی در روابط عمومی» اختصاص داشت که توسط Judy VanSkyke Turk با همکاری Sandra Duhé از دانشگاه متودیست جنوبی هدایت می‌شد و ایده « عمل با آگاهی کارها را هدفمند انجام می‌دهد»، را مطرح کرد.

انجمن جهانی روابط عمومی (WPRF 2014) توسط انجمن اسپانیایی مدیران ارتباطات (Dircom ) در کنار اتحادیه جهانی مدیریت ارتباطات و روابط عمومی سازماندهی می‌شود و درباره چالش‌ها و روندهای اصلی که صنعت ارتباطات سازمانی در سراسر جهان با آن مواجه است، بحث می شود.

در پنل روز دوم موضوعات کلیدی مانند « آگاهی اجتماعی و سازمانی در روابط عمومی» ، « آگاهی و خود ادراکی: مسئولیت ارتباطات و گفت وگو» و «بازگرداندن اعتماد به نفس در سازمان‌ها: رهبری، اعتماد به نفس، گفت و گو، طرز گفتار، اتصال، معناداری و شهرت» بحث ‌شد. هشتمین اجتماع جهانی روابط عمومی‌ها روز23 سپتامبر پایان یافت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کاوشگران روابط عمومی

سایت کاوشگران روابط عمومی در سال 1387 با دهدف اطلاع رسانی و ایجاد فضای تبادل دیدگاه های کارشناسان راه اندازی شده است.

لینک مرتبط:
http://www.worldprforum.com/
سایت رسمی همایش جهانی روابط عمومی
رویدادمرتبط های:

| شروع به کار همایش جهانی روابط عمومی مادرید اسپانیا | پایان همایش جهانی روابط عمومی در مادرید اسپانیا

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.