کد: 139309102290041

با حضور نماینده سازمان ملل در تهران برگزار شد:

همایش روز همبستگی با ملت فلسطین در باغ موزه قصر

کد: 139309102290041

http://bit.ly/1rLuozi

، تهران ، (اخبار رسمی): همایش روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین با حضور نماینده سازمان ملل متحد در تهران و اساتید حوزه حقوق بین الملل در دانشگاه ها برگزار شد.

همایش روز همبستگی با فلسطین
همایش روز همبستگی با فلسطین
همایش روز همبستگی با فلسطین
کاشت نهال همبستگی با ملت فلسطین
همایش روز همبستگی با فلسطین

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، در ابتدای این همایش که در عصر یکشنبه مورخ 9 آذر ماه 1393 برگزار شد، آقای مقدم معاون مرکز اسناد سازمان ملل متحد در تهران (UNIC) پیام دبیرکل سازمان ملل متحد را قرائت کرد.

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، در ابتدای این همایش  که در عصر  یکشنبه مورخ 9 آذر ماه 1393 برگزار شد، آقای مقدم معاون مرکز اسناد سازمان ملل متحد در تهران (UNIC) پیام دبیرکل سازمان ملل متحد را قرائت کرد.

سپس خانم دکتر غدیری دبیرکل کلینیک های حقوقی کرسی حقوق بشر به سخنرانی درباره حقوق کودکان غزه- غفلت از کودکانی که می روند- بی توجهی به کودکانی که میمانند  پرداخت.

در ادامه  دکتر توکل حبیب زاده عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) در مورد حق دفاع مردم به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه همایش گرامی داشت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین، آقای مقسومی دبیر کل انجمن حقوق بین الملل ایران به تبیین اهداف برگزاری این همایش و برنامه های آتی انجمن پرداخت و با دعوت از اساتید و میهمانان برنامه، نهالی به نشانه همبستگی با مردم مظلوم فلسطین در باغ موزه قصر کاشته شد.

در خاتمه با صدور بیانیه ای نسبت به محکوم نمودن جنایات سازمان یافته ضد حقوق بشری بر ضد مردم مظلوم فلسطین، این همایش به کار خود پایان داد.

 

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

باغ موزه قصر

فتحعلی شاه قاجار درسال 1177 هجری شمسی درسال دوم سلطنت خود فرمان داد تا بیرون از تهران قصری برایش بسازند. محل قصر در جایی انتخاب شد که در آن زمان به اراضی خرم آباد معروف بود. آن محل درآن هنگام در دره ماهور بود،بنابراین ناگزیرشدند بعضی از قسمت ها را بتراشند وقسمت های دیگر را پر کنند. آن گاه در آن جا یک عمارت بزرگ شامل بیرونی، اندرونی،کلاه فرنگی واستخر بنا کردند.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

رویدادمرتبط:

| همایش روز جهانی همبستگی با فلسطین

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.