اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394042936143545

سردبیر ماهنامه تجارت طلایی خبر داد:

برگزاری دومین همایش برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری در مهرماه

کد: 1394042936143545

http://j.mp/1JtP80Z

، تهران , (اخبار رسمی): دبیر کل دومین همایش برندهای برتر و مجتمع های تجاری هدف از برگزاری این مراسم در مهرماه را تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان و فعالان این حوزه و فرهنگ سازی در خصوص رویکردهای مدرن و نوین صنعت ساخت و بهره برداری از مراکز خرید و الگوبرداری صحیح از استانداردهای روز جهان در این زمینه عنوان کرد.

برگزاری دومین همایش برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری در مهرماه

در این همایش بیش از 400 کارفرما و مدیر مراکز تجاری از سراسر کشور و 200 برند فعال در مراکز تجاری در کنار یکدیگر به بحث و گفتگو در خصوص بررسی راه های موفقیت مراکز خرید و نیازهای متقابل برندها و مراکز تجاری میپردازند.

به گزارش روابط عمومی ماهنامه تجارت طلایی ، به همت این مجموعه دومین همایش برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور با هدف تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و برندهای برتر هفت مهرماه سال جاری با شعار "مراکز خرید نمادهای شهری، مقاصد گردشگری " برگزار می شود.

 شاهرخ کشاورز دبیر کل این همایش با بیان اینکه در این رویداد، بیش از 400 کارفرما و مدیر مراکز تجاری از سراسر کشور و 200 برند فعال در مراکز تجاری حضور خواهند داشت اظهار داشت: شرکت کنندگان در این بستر فراهم شده در کنار یکدیگر به بحث و گفتگو در خصوص بررسی راه های موفقیت مراکز خرید و نیازهای متقابل برندها و مراکز تجاری می پردازند.

سردبیر ماهنامه تجارت طلایی حوزه های اصلی این رویداد را سه حوزه اعلام و تشریح کرد: برندها و فروشگاه های برتر فعال در مراکز تجاری کشور، معماران، مدیران ، بهره ‌برداران موفق و نویسندگانی که در مورد مراکز خرید و برندها کتاب منتشر کرده اند، مجتمع های تجاری موفق در حال ساخت، افتتاح و فعالیت سه حوزه اصلی برگزاری این همایش هستند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد که در این رویداد به مباحثی نظیر برندینگ شهری و سازه ای، نقش طراحی  و معماری در موفقیت مراکز خرید، معرفی و استفاده از خدمات پولی و مالی و تامین اعتبار در ساخت مراکز خرید ،استراتژی برندها جهت حضور در بازار، بررسی چشم انداز ، چالش ها و فرصتهای ساخت و بهره برداری از مراکز خرید ایران و جهان و راهکار های استفاده از زیر ساختهای IT و تکنولوژیکی در ساخت و راه اندازی مراکز خرید پرداخته خواهد شد.


شایان ذکر است ماهنامه تجارت‌طلایی به عنوان تنها نشریه تخصصی مراکز خرید و برندهای برتر، پس از برگزاری موفق اولین دوره این رویداد مهم و انتشار 27 شماره از نشریه و برگزاری 18 میزگرد در حوزه های مرتبط با بهره برداری صحیح و عملکرد موفقیت آمیز مراکز تجاری اکنون اقدام به برگزاری دومین دوره این همایش می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ماهنامه تجارت طلایی

ماهنامه «تجارت طلایی» اولین نشریه تخصصی مراکز خرید و برند­های برتر در جهت برطرف کردن برخی چالش های مدیران مراکز خرید و مشکلات آنها از زمان احداث ساختمان مورد نظر تا روز بهره ­برداری، اجاره، فروش و آغاز به کار آن، گام ­های موثری برداشته است. و همچنین در تعامل با برندهای برتر فعال در کشور و خارج از کشور نیز فعالیت چشمگیری دارد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| زمان برگزاری دومین همایش برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع های تجاری کشور