اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394102151630492

فروشگاه‌های آنلاین، خدمات مسافرتی ارائه می‌دهند

کد: 1394102151630492

http://j.mp/1Rz7pDi

، شیراز , (اخبار رسمی): بسیاری از مردم در ایام تعطیلات از فرصت استفاده کرده و به مسافرت می‌روند. در این شرایط داشتن اطلاعاتی درباره شهرها و خدماتی از این دست ضروری است و باید در اختیار مسافران قرار گیرد. برخی سایت‌ها با استفاده از این شرایط، به ارائه خدماتی برای سفری بهتر و شناخت مکان‌های توریستی می‌پردازند.

فروشگاه‌های آنلاین، خدمات مسافرتی ارائه می‌دهند

مانی راهنما، مدیرعامل سایت صرفه‌جو، با اشاره به اینکه ارائه خدمات به مشتریان از طریق فروشگاه‌های آنلاین انجام می‌گیرد، گفت: داشتن اطلاعاتی از شهرها و خدمات هتل‌ها برای مسافرت بسیار مهم است. به همین دلیل تمامی فروشگاه‌های آنلاین و عرضه‌کنندگان خدمات مانند هتل‌ها و تورها می‌توانند درخواست خود را برای ثبت اطلاعات دقیق به سایت صرفه‌جو ارائه کنند. این خدمات شامل معرفی تورها، هتل‌ها و مکان‌‌های اقامتی در طول مسافرت، شناساندن مکان‌های دیدنی شهرها و کشورهاست.

گفتنی است که قرار است این خدمات در این سایت توسعه پیدا کرده و در بخش دیگری از خدمات به ارائه قیمت ارز در صرافی‌ها و طلا در طلافروشی‌ها پرداخته شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات این سایت می‌توانند به آدرس http://sarfejoo.com/  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صرفه جو

تیم صرفه جو برای ملت ایران با تضمین پایین آوردن هزینه های زندگی و کاری فعالیت می کند، و این مهم از طریق استراتژی های علمی خدمات دهی صورت می پذیرد. ماموریت تیم ما این است که از طریق جامعه مجازی در هزینه و وقت مشتریان خود صرفه جویی کنیم تا بتوانیم گامی بر سطح رفاه زندگی مردم کشورمان ایران بر داریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]