اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120353360092

در هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران از نگاه داوران:

ریحون دات کام به عنوان برترین سایت سفارش آنلاین غذا در ایران شناخته شد

کد: 1394120353360092

http://j.mp/1oxJQON

، تهران , (اخبار رسمی): وب‌سایت سفارش اینترنتی غذای ریحون (reyhoon.com) در اولین سال فعالیت خود موفق شد در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران در گروه سایت‌های سفارش غذای آنلاین رتبه برتر را کسب کند.

کسب رتبه برتر ریحون در هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

سهیل علوی بنیان گذار و مدیر عامل ریحون: «ریحون یک شرکت نوپاست که سریع‌ترین رشد را در زمینه سفارش آنلاین غذا داشته است. امیدواریم این افتخار باعث افزایش توجه جامعه ی ایران نسبت به سادگی و تجربه ی لذت بخش سفارش آنلاین غذا باشد.»

به گزارش روابط عمومی وبسایت ریحون، این وبسایت که از سال 1393  فعالیت خود را آغاز کرده است،  یکی از وبسایت‌های فعال در زمینه سفارش آنلاین غذا است که خدمات و مزیت ویژه آن سادگی سفارش غذا ، عکس‌های واقعی از غذا و مجتمع بودن رستوران‌های خوب تهران در آن است.

سهیل علوی بنیان‌گذار و مدیر عامل ریحون، در رابطه با کسب رتبه برتر این وب‌سایت از نگاه داوران این جشنواره گفت: « سالها بعنوان یک فعال تکنولوژی در خارج از ایران نطاره گر تحولات تکنولوژی داخل ایران از طریق جشنواره وب و موبایل ایران بودم و این جشنواره یکی از مراجع اصلی پیگیری این اخبار برای من بود. خوشحالم که امسال در ایران هستم، یک استارتاپ در داخل ایران راه‌اندازی کرده‌ایم، یک تیم خوب را ساخته ‌ایم و امروز نه تنها در این جشنواره به عنوان یک شرکت حضور داریم بلکه توانسته‌ایم به عنوان بهترین وب‌سایت گروه سفارش غذای آنلاین معرفی شویم، برای شرکت ریحون افتخاریست بودن در این جشنواره و همینطور حضور در جمع برتران.»

وی همچنین در زمینه برنامه های این وبسایت در آینده و پس از کسب این موفقیت افزود: «ریحون یک شرکت نوپاست که سریع‌ترین رشد را در زمینه سفارش آنلاین غذا داشته است. امیدواریم این افتخار باعث افزایش توجه جامعه ی ایران نسبت به سادگی و تجربه ی لذت بخش سفارش آنلاین غذا باشد.»

گفتنی است در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران که امسال در سالن همایش کتابخانه ملی و در تاریخ 3 اسفند 94 برگزار شد، 15 هزار وب سایت و 3 هزار و 500 اپلیکیشن موبایل در 4 گروه وب و 13 گروه موبایل به رقابت پرداختند که پس از انتخاب مردمی و رای مردمی، وبسایت ریحون موفق به کسب رتبه برتر در بخش سفارش غذای آنلاین  از نگاه داوران گردید.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره وب امسال می توانند به سایت www.iwmf.ir و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت ریحون به سایت این شرکت به آدرس www.reyhoon.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریحون

ریحون هوشمندانه ترین راه سفارش اینترنتی غذا از رستوران های خوب شهر هست که به رستوران ها امکان ارائه سرویس آنلاین داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]