اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394121153940492

اپلیکیشن راهنمای خرید به مشتریان رونمایی شد

کد: 1394121153940492

http://j.mp/1TOfval

، شیراز , (اخبار رسمی): وب‌سایت صرفه‌جو به تازگی توسط تیم صرفه‌جو از اپلیکیشنی رونمایی کرده است که مشتریان را در خرید کالا راهنمایی می‌کند. از جمله ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به امکان مسیریابی با گوگل برای فروشگاه‌های آفلاین، ویجت برای افزودن کالا به لیست علاقه‌مندی‌ها، فیلتر کالا و مرتب‌سازی پیشرفته و قابلیت به اشتراک‌گذاری تجربه خرید اشاره کرد.

اپلیکیشن راهنمای خرید به مشتریان رونمایی شد

اپلیکیشن صرفه‌جو یک راهنمای خرید است که قیمت محصولات مختلف را از فروشگاه‌های اینترنتی سراسر کشور گردآوری می‌کند تا با مقایسه قیمت‌ها بتوان مقرون به صرفه‌ترین خرید ممکن را داشت. این نقشه فروشگاه مورد نظرتان را به کاربران نمایش و مسیر آن را بر روی نقشه نشان می‌دهد. علاوه بر این کاربران می‌توانند نزدیک‌ترین فروشگاه‌های اطراف خود را نیز بر روی این نقشه مشاهده کنند. از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن امکان مقایسه کالاهای مختلف و انتخاب بهترین گزینه است.

به گزارش روابط عمومی صرفه‌جو، مانی راهنما، مدیرعامل سایت صرفه‌جو، درباره قابلیت‌های این اپلیکیشن گفت: «این نرم‌افزار با قرار دادن بازار در دست مردم آنها را در خرید بهینه‌ترین کالا کمک کرده و در هزینه و وقت آنها صرفه‌جویی می‌کند. به این ترتیب کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانند اطلاعاتی درباره قیمت کالاها، محل فروش و حتی شهرهایی که این کالا را ارائه می‌کنند به دست بیاورند.»

به گفته او «اپلیکیشن صرفه‌جو با نمایش پیشنهاد قیمت عرضه‌کنندگان مختلف و مشخص کردن تفاوت‌های آنها از قبیل گارانتی و خدمات مختلف برای یک کالا گزینه‌های متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یکی از این قابلیت‌ها مجهز بودن آن به نقشه گوگل برای فروشگاه‌های آفلاین (فروشگاه‌های در سطح شهر) است.»

راهنما اضافه کرد: «خبرنامه سفارشی موجود در اپلیکیشن این امکان را فراهم می‌کند که در زمانی که کالا یا خدمت به قیمت موردنظر مشتریان رسید، آنها را مطلع کند؛ به این معنی که اگر کالا در بازار موجود نباشد، به محض ورود و قیمت‌گذاری کالا به مشتریان اطلاع داده خواهد شد و در صورتی‌که کالا در بازار موجود باشد اما مشتری بخواهد این کالا را با قیمت مشخصی خریداری کند، زمانی که فروشگاهی آن کالا را به آن قیمت مشخص مورد نظر مشتری رساند، به مشتری پیام داده می‌شود.»

ویجت برای افزودن کالا به لیست علاقه‌مندی‌ها، مشخصات فنی کالا، کالاهای مرتبط، فیلتر کالا و مرتب‌سازی پیشرفته و قابلیت به اشتراک‌گذاری تجربه خرید از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن است.

گفتنی است، در این اپلیکیشن به تازگی دسته‌بندی طلا و ارز نیز به گروه‌های کالایی اضافه شده است. بنابراین بازدیدکنندگان می‌توانند همه‌روزه با مراجعه به وب‌سایت یا اپلیکیشتن صرفه‌جو از وضعیت قیمت ارزهای مختلف و سکه و طلا در صرافی‌ها و طلافروشی‌های مختلف کشور و همچنین از نوسانات این بازار مطلع شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.sarfejoo.com و برای دانلود این اپلیکیشن به آدرس www.goo.gl/JoxAab  مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صرفه جو

تیم صرفه جو برای ملت ایران با تضمین پایین آوردن هزینه های زندگی و کاری فعالیت می کند، و این مهم از طریق استراتژی های علمی خدمات دهی صورت می پذیرد. ماموریت تیم ما این است که از طریق جامعه مجازی در هزینه و وقت مشتریان خود صرفه جویی کنیم تا بتوانیم گامی بر سطح رفاه زندگی مردم کشورمان ایران بر داریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]