اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395030856370092

سفارش غذا در رستوران‌های تهران تا 80 درصد تخفیف

کد: 1395030856370092

https://goo.gl/xwUCE6

، تهران , (اخبار رسمی): به مدت محدود با 80 درصد تخفیف هر نوع غذایی که دلخواهتان است را از رستوران های معتبر تهران تحویل بگیرید.

سفارش غذا از رستوران‌های تهران با 80 درصد تخفیف

به گزارش روابط عمومی ریحون، سورپرایز 80 درصدی سایت سفارش اینترنتی ریحون، با هدف فرهنگ سازی در زمینه استفاده از خدمات اینترنتی و به طور اخص سایت‌های سفارش آنلاین غذا، از ابتدای هفته جاری آغاز شده است. که با تحقق این مهم در کنار سهولت دسترسی کاربران به خدمات مورد نیاز در زمان و هزینه آنها نیز صرفه‌جویی می‌شود.

این طرح به طور کلی تمامی شهر تهران را در بر می‌گیرد و منو غذای رستوران‌ها طیف وسیعی از غذاهای ایرانی و خارجی را شامل می‌شود.

روش کار هم به این صورت است که با مراجعه به سایت ریحون به آدرس www.reyhoon.com، می‌توانید رستوران نزدیک به محل اقامت خود را انتخاب کرده و غذای مورد نظر را سفارش دهید.

بر اساس این گزارش به دلیل حجم بالای سفارش‌ها در این طرح تخفیف، این طرح در طول روز(ساعات سفارش گیری رستوران‌ها)  به صورت دوره‌ای در سایت ارائه می‌شود .

نکته قابل تامل در این خریدهای اینترنتی این است که بابت هر سفارش آنلاین از سوی مشتریان به رستوران‌های مختلف، مبلغ 1000 ریال بابت هر سفارش ثبت شده به بنیادها و نهادهای حامی کودکان واریز می‌شود؛ به این ترتیب هر یک از کاربران در کنار مجموعه ریحون به مسئولیت اجتماعی خود نیز عمل می‌کنند.

گفتنی است سایت سفارش اینترنتی غذای ریحون برای سفارش غذا در محل کار و یا منزل از طریق اینترنت و با  منوی رستوران‌های معتبر تهران راه اندازی شده است. در این سایت، خدمات یک مجتمع ‌غذایی(فودکورت) ارائه می‌شود؛ یعنی مجموعه‌ای از بهترین رستوران‌های هر منطقه کنار هم قرار گرفته است و شما براساس سلیقه و محل زندگیتان می‌توانید از بین این رستوران‌ها انتخاب کنید. سایت ریحون شعبه‌ی مجازی رستوران‌های معتبر تهران است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ریحون

ریحون هوشمندانه ترین راه سفارش اینترنتی غذا از رستوران های خوب شهر هست که به رستوران ها امکان ارائه سرویس آنلاین داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]