اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395032957425358

در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی دردستورکارقرارگرفت

اجرای طرح‎های حمایتی بانک سینا در مناطق محروم

کد: 1395032957425358

http://j.mp/1sLrqfV

، تهران , (اخبار رسمی): به منظور ایفای مسئولیت های اجتماعی و رفع محرومیت زدایی در مناطق کمتر توسعه یافته، یک دستگاه آمبولانس توسط کارکنان بانک سینا به بیمارستان شهدای قلعه گنج از توابع استان کرمان اهداء شد.

آمبولانس

در آینده ای نزدیک با کمک های کارکنان بانک سینا نیز یک دستگاه آمبولانس به "بنیاد بیماری خاص انجمن ای بی" اهدا شود

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه به منظور کمک و تجهیز مراکز درمانی شهرستان  قلعه گنج، در مراسم  ضیافت افطار و با حضور پیشرو مدیر عامل بانک، فرماندار، امام جمعه، مسئولان، معتمدین محلی، هنرمندان و اهالی منطقه قلعه گنج، کلید یک دستگاه آمبولانس اهدایی از سوی کارکنان بانک سینا به بیمارستان شهدای شهرستان قلعه گنج استان کرمان، اهداء شد.

علی پیشرو مدیر عامل بانک سینا در مراسم تحویل آمبولانس اهدایی به مردم شهرستان قلعه گنج، با اشاره به مسئولیت های اجتماعی این بانک گفت: رفع محرومیت وکمک به توانمند سازی مناطق کمتر توسعه یافته و ورود بانک به طرح های حمایتی از برنامه ها و فعالیت های بانک سینا به شمار می رود.

وی اعلام کرد: در جهت توسعه و ارتقای آموزش در این منطقه نیز یک باب مدرسه شش کلاسه با زیربنای 3 هزار متر مربع با 470 متر فضای آموزشی، اداری و آزمایشگاه در بخش چاه خداداد احداث شد که در آخرین مراحل تکمیل آن قرار دارد و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

بنا بر همین گزارش، کارکنان بانک سینا با کمک های خود زمینه تامین یک دستگاه آمبولانس را  برای اهداء به مردم شهرستان راز از توابع استان خراسان شمالی فراهم کرده اند. همچنین در نظر است؛ در آینده ای نزدیک با کمک های کارکنان بانک سینا نیز یک دستگاه آمبولانس به "بنیاد بیماری خاص انجمن ای بی" اهدا شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سینا

بانک سینا از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه مالی و اعتباری بنیاد در سال 1364 با هدف اولیه انجام عملیات پولی، مالی و اعتباری و تامین نیازهای مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سپرده های عمومی اقتصادی با سرمایه 10 میلیارد ریال تاسیس گردید و از همان ابتدا با افتتاح شعب در برخی مناطق اقدام به بهره برداری و انجام عملیات بانکی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]