اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057735388

به منظور ارایه خدمات به مشتریان حقوقی تشریح شد

"کارپوشه" اینترنت بانک اقتصادنوین

کد: 1395033057735388

http://j.mp/1Ui6kSm

، تهران , (اخبار رسمی): خدمت "کارپوشه" اینترنت بانک حقوقی، خدمتی نوین از خدمات مدرن بانک اقتصادنوین است که جهت ارائه سرویس به مشتریان حقوقی و دارندگان حساب های مشترک طراحی و ارائه شده است.

شعبه بانک اقتصاد نوین

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین این خدمت به منظور تسهیل و مدیریت عملیات بانکی در سپرده‌های حقوقی یا مشترک که دارای شرایط برداشت تعریف شده در بانک هستند و برداشت از آن نیازمند تایید بیش از یک نفر است طراحی شده که صرفه‌جویی در هزینه و زمان مشتریان را موجب می ‌شود.

چنانچه دارنده یکی از حساب‌های حقوقی بانک اقتصادنوین هستید، ولی تاکنون خدمت اینترنت بانک حقوقی را فعال  کرده اند؛ می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک، نسبت به فعال سازی این خدمت اقدام و نام کاربری و کلمه عبور خود را دریافت کنید.

لازم به ذکر است مشتریان اینترنت بانک کارتابلی بانک اقتصادنوین می‌توانند علاوه بر خدمت "کارپوشه" از دیگر خدمات اینترنت بانک از جمله دسترسی سریع و آسان به سپرده‌ها، رویت و مدیریت تسهیلات دریافتی و کارت‌های اعتباری، صورت‌حساب عملکرد حساب‌های نزد بانک اقتصادنوین، افتتاح سپرده حقیقی (کوتاه‌مدت، بلندمدت و ....)، دریافت مشخصات سپرده (وضعیت سپرده، نوع سپرده، نام سپرده، شعبه افتتاح کننده و شماره شبا سپرده) و انتقال وجه (عادی، مستمر، دسته‌ای، بین بانکی ساتنا، کارت به کارت ، انتقال وجه پایا عادی و دسته‌ای و بین بانکی پایا مستمر) برای سپرده‌های حقیقی و سایر خدمات متنوع این سامانه در تمام ساعات شبانه روز بهره مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه