اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033158195358

تقدیر بانک سینا از قرآن آموزان شهرستان قلعه گنج

کد: 1395033158195358

http://j.mp/28IWGBY

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر عامل بانک سینا به قرآن آموزان کانون قرآنی حضرت ولیعصر (عج) در شهرستان قلعه گنج کارت هدیه اهدا کرد.

قرآن

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک سینا، علی پیشرو در جریان سفر به شهرستان قلعه گنج ضمن اهدا یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهدای قلعه گنج و بازدید از طرح های تولیدی با مشارکت بانک سینا در این منطقه،طی اقدامی نیکوکارانه به قرآن آموزان و حافظان قرآنی کانون قرآنی حضرت ولیعصر (عج) در شهرستان قلعه گنج کارت هدیه اهدا کرد و آنان را مورد تقدیر قرار داد.
به منظور کمک به توسعه و ارتقای آموزش در مناطق کمتر توسعه یافته، مدیر عامل بانک به قرآن آموزان کانون قرآنی حضرت ولیعصر(عج) در رده سنی نوآموزان کارت هدیه اهدا کرد و نوآموزان را مورد تقدیر قرار داد.
لازم به ذکر است که کانون قرآنی حضرت ولیعصر(عج) در شهرستان قلعه گنج دارای کلاس های قرآنی اعم از قرائت، حفظ، صوت، لحن، روخوانی و روانخوانی بوده و عمده قرآن آموزان این کانون را نوآموزان تشکیل می دهند.
بنا بر این گزارش پیشتر نیز کارکنان بانک سینا با کمک های خود زمینه ساخت یک باب مدرسه 6 کلاسه در شهرستان قلعه گنج و تهیه یک دستگاه آمبولانس جهت اهدا به مردم شهرستان راز از توابع استان خراسان شمالی را نیز فراهم کرده اند. 
همچنین در نظر است که در آینده ای نزدیک نیز یک دستگاه آمبولانس با کمک های کارکنان بانک سینا به بنیاد بیماری خاص انجمن ای بی اهدا شود.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سینا

بانک سینا از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه مالی و اعتباری بنیاد در سال 1364 با هدف اولیه انجام عملیات پولی، مالی و اعتباری و تامین نیازهای مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سپرده های عمومی اقتصادی با سرمایه 10 میلیارد ریال تاسیس گردید و از همان ابتدا با افتتاح شعب در برخی مناطق اقدام به بهره برداری و انجام عملیات بانکی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه