اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040258835385

مشوق بانک ها برای پرداخت وام ازدواج

کد: 1395040258835385

http://j.mp/28VKVea

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس هیئت مدیره مؤسسه اعتباری عسکریه (ملل) گفت: وقتی می‌بینیم به واسطه ارائه تسهیلات، از سوی موسسه مربوطه شغلی به وجود می‌آید یا ازدواجی آسان شکل می‌گیرد، تشویق به ادامه کاری می‌شویم که در پیش گرفته‌ایم.

پرداخت وام ازدواج، مشوق کاری موسسه اعتباری عسکریه(ملل)

به گزارش اخبار رسمی، به نقل از روابط عمومی مؤسسه اعتباری عسکریه(ملل)، محمدرضا مروجی که مهمان چهاردهمین شب برنامه تلویزیونی شیدایی بود با اشاره به تاریخچه شکل‌گیری مؤسسه گفت: شروع به کار مؤسسه از حرم مطهر امام‌رضا(ع) و با مبلغی جزئی که حدود 4500 تومان بود آغاز شد که در ابتدا با استقبال مردم، تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار ایشان قرار می‌گرفت و امروز شاهد رشد و بالندگی این مؤسسه هستیم.

وی افزود: ازدواج مسئله مهمی است که در وهله نخست، توکل به خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) برای تصمیم جدی در این زمینه لازم است زیرا خداوند خود توصیه به این کار کرده و وعده داده که جوانان را در مسیر ازدواج یاری کند.

مروجی گفت: فعالیت مؤسسه اعتباری عسکریه به جهت کمک به اقتصاد کشور و تشکیل بنیان خانواده است، وقتی می‌بینیم با تسهیلات ارائه شده شغلی ایجاد می‌شود یا ازدواجی شکل می‌گیرد، تشویق می‌شویم راهی که در پیش گرفته‌ایم را ادامه دهیم.

وی با اشاره به ابلاغیه بانک مرکزی برای پرداخت تسهیلات 10 میلیون تومانی ازدواج خاطرنشان کرد: این تسهیلات می‌تواند برای بسیاری از زوج‌های جوان راهگشا باشد اما باز هم باید به همان تصمیم و توکل اولیه اشاره کرد که مهمترین رکن در شکل‌گیری یک ازدواج سالم است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری ملل (عسکریه)

مؤسسه اعتباری عسکریه در سال 1366 با نام صندوق قرض الحسنه عسکریه و در شب ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) فعالیت خود را آغاز نمود.در سال 1373 با شکل گرفتن وزارت تعاون به عنوان اولین تعاونی اعتبار آزاد در سطح کشور مجوز فعالیت خود را از وزارت تعاون اخذ نمود و پس از آن حوزه عملیات خود را به سراسر کشور گسترش داد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه