اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040859935386

مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران خبر داد

آغاز پرداخت خسارت به ذینفعان حادثه نی ریز

کد: 1395040859935386

http://j.mp/2945WEw

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران گفت: پرداخت خسارت به ذینفعان حادثه نی ریز آغاز وخانواده های بازماندگان سربازان فوت شده و مصدومان این حادثه به منظور دریافت غرامت می توانند به شعبه شیراز بیمه ایران مراجعه کنند.

حادثه دیدگان نی ریز

به گزارش اخبار رسمی، به نقل از روابط عمومی بیمه ایران،عباس فراشیانی با اشاره به اینکه دراین حادثه 23 نفر فوت شده و 22 نفر نیز به شدت مجروح شده اند،افزود:غرامت فوت شدگان به ذینفعان آنان شروع وهمچنان پی گیری مساله درمان سایر حادثه دیدگان این سانحه مرگبار هستیم.

وی افزود:اتوبوس مورد بیمه درزمان حادثه حامل 45 نفر از سربازان وظیفه  نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده است که به غیر ازفوت شدگان 13 نفر ازمجروحان حادثه دربخش ICU  بیمارستان شهید رجایی فارس بستری بوده و تعدادی از آنان وضعیت بسیار وخیمی دارند.

مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران بابیان اینکه بلافاصله پس از وقوع حادثه درمحل تصادف حاضر و رسیدگی به این پرونده را شروع کرده ایم،تصریح کرد: اتوبوس مورد بیمه ،دارای بیمه نامه شخص ثالث بیمه ایران  با پوشش تعهدات جانی ثالث وحوادث راننده به میزان 2 میلیارد و200 میلیون ریال و تعهدات مالی 55 میلیون ریال است که ما به طور حتم به تعهدات خود دراین ارتباط در کوتاه ترین زمان ممکن عمل خواهیم کرد.

فراشیانی درخصوص دلیل بروز این حادثه نیز گفت: طبق گزارش ارائه شده از سوی پلیس راهور ناجا  این حادثه به دلیل خواب آلودگی راننده اتفاق افتاده است و همچنین درلحظه حادثه این اتوبوس مازاد برتعداد ظرفیت قانونی مسافر داشته است.

وی اضافه کرد:ذینفعان این حادثه تاسف بار می توانند با ارائه مدارک اولیه شامل برگ اولیه حوزه انتظامی،کروکی افسر کاردان واوراق پزشکی قانونی 50 درصد خسارت آسیب دیدگان و افراد متوفی را به صورت علی الحساب از طریق شعبه شیراز بیمه ایران دریافت کنند.

قابل ذکر است که اتوبوس حامل سربازان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساعت 1:20 بامداد اول تیرماه سال جاری در مسیرنی ریز به شیراز دچار حادثه و تعدادی از سربازان وطن دراین حادثه جان باختند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ایران

پانزدهم آبان‌ماه سال 1314 ، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه