اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041261274889

بازدید نمایندگان مجلس از سامانه همیاب 24

کد: 1395041261274889

https://goo.gl/1NNJd2

، نیشابور , (اخبار رسمی): اولین دیدار رسمی گرمابی عضو کمیسیون صنایع و معادن و چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی از دفتر پشتیبانی سامانه همیاب 24 به عنوان اولین و بزرگترین سامانه ثبت و جستجوی کالای دیجیتال گم شده و سرقتی انجام شد.

نشست هم اندیشی و بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سامانه کشوری همیاب 24

به گزارش روابط‌ عمومی سامانه همیاب 24  در ابتدای این دیدار بهروز فتح آبادی  با ارایه گزارشی به معرفی و ارایه دستاوردهای سامانه همیاب 24 پرداخته و خواستار نگاه ویژه و برگزاری جلسات تخصصی بیشترو مدون با نمایندگان منتخب شد .
در ادامه این نشست صمیمانه گرمابی و چنارانی با ارزشمند دانستن اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در سامانه کشوری همیاب 24 و فرصت های خوبی که با وجود شرکت دانش بنیان و فناور به وجود آمده است به ارایه راهکارهایی در جهت افزایش تعامل با صنایع و بخش  خصوصی و بهره مندی از ظرفیت های موجود در این حوزه پرداختند.

درپایان نمایندگان منتخب مجلس دهم بر برگزاری جلسات تخصصی منظم میان طرفین تاکید کردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه همیاب 24 نخستین وگسترده‌ترین بستر اطلاع‌رسانی انواع کالاهای دیجیتال گمشده و پیداشده و بررسی رایگان دقت و صحت خرید کالای دیجیتال در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]