اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041261385370

هشدار بیمه مرکزی به دارندگان بیمه نامه شخص ثالث

مراقب کارت های تخفیف تقلبی بیمه نامه ها باشید

کد: 1395041261385370

http://j.mp/297t6pX

، تهران , (اخبار رسمی): مراقب کارت های تخفیف تقلبی بیمه نامه ها باشیداخبار پولی مالی- بیمه مرکزی در خصوص سوء استفاده از نام این سازمان برای فروش غیر مجاز و نامعتبر کارت تخفیف بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه اتومبیل و وسایل اطفاء حریق به مردم هشدار داد.

بیمه نامه شخص ثالث

به گزارش  اخبار رسمی به نقل ازبیمه مرکزی در اطلاعیه آمده است: به اطلاع عموم هموطنان می­رساند به دنبال برخی گزارش های رسیده، مشخص شد برخی افراد سود جو از طریق تماس تلفنی با شهروندان، خود را نماینده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران معرفی و در قبال اخذ مبالغ، اقدام به ارائه کارت تخفیف جهت صدور بیمه نامه های شخص ثالث و بدنه خودرو یا فروش لوازم اطفاء حریق می­کنند.

بیمه مرکزی در اطلاعیه خود تاکید کرده است: بیمه­ مرکزی­ جمهوری­ اسلامی­ ایران نهاد ناظر بر فعالیت شرکت های بیمه بازرگانی است و بنابراین صدور بیمه­ نامه و ارائه خدمات بیمه­ ای در حوزه کاری بیمه­ مرکزی قرار ندارد؛ لذا افراد مذکور هیچگونه مجوزی از بیمه مرکزی و شرکت های بیمه نداشته و فعالیت این گونه افراد یا شرکت ها غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی به دنبال دارد.

بیمه مرکزی همچنین به هموطنان توصیه کرد برای خرید بیمه نامه مورد نیاز حتماً به شعب یا نمایندگی های مجاز شرکت های بیمه مراجعه کنند.

هموطنان می ‏توانند برای اطلاع از فهرست و مشخصات شرکت های بیمه، نمایندگی‏ها و کارگزاری‏های بیمه مجاز به آدرس الکترونیکی www.nezarat.centinsur.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه مرکزی

سابقه فعالیت بیمه در کشور به صورت غیر رسمی بیش از یک قرن است .نخستین بار در سال 1289 خورشیدی دو شرکت بیمه خارجی به تاسیس نمایندگی در ایران اقدام کردند .اولین قانونی که در ایران درخصوص شرکت های بیمه به تصویب رسید قانون مربوط به ثبت شرکت ها مصوب دوم آذر 1310 است که در ماده 8 آن شرکت های بیمه اعم از ایرانی و خارجی را تابع نظام نامه ای دانست که از طرف وزارت عدلیه تنظیم می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه