کد: 1395041562734863

واکنش بنیادمستضعفان به خبر کیهان

پرداخت پاداش سیمان تهران به جهانگیری کذب است

کد: 1395041562734863

http://j.mp/29dvEma

، تهران , (اخبار رسمی): خبر کیهان درمورد پرداخت پاداش سیمان تهران به جهانگیری بی اساس و کذب محض است.

پرداخت پاداش سیمان تهران به جهانگیری کذب است

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای با انتشار چند سند پرداخت هرگونه پول در قالب پاداش به معاون اول رییس جمهوری در سال 93 را بی اساس و کذب محض خواند.

 در اسنادی که در اختیار ایرنا قرار گرفته تاکید شده است که پرداخت های انجام شده به جناب آقای جهانگیری طی سالهای 1389 لغایت 1392 در چارچوب و دستورالعملهای بنیاد بوده و بسیار کمتر از ارقامی است که در روزنامه کیهان قید و اشاره شده است و برای سال 1393 نیز هیچگونه مبلغی به ایشان پرداخت نشده است.

در این اسناد با مطرح کردن سووالی آمده است که مبنا و استناد گزارش کیهان و مبالغ نجومی پرداختی از کجا استخراج شده و منبع آن کجاست.

در اسناد منتشر شده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی آمده است: آقای دکتر اسحاق جهانگیری در سال 1393 حتی یک ریال دریافت نکرده است در نتیجه گزارش و مطالب مندرج در پارگراف صفحه 10 کیهان کاملا اشتباه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد مستضعفان انقلاب

یک بنگاه اقتصادی و سازمان اجتماعی و حمایتی برخوردار از چندین شرکت مستقل اقتصادی در حوزه‌های صنایع و معادن، نفت، صنایع غذایی، ساختمانی و ... با هدف محرومیت‌زدایی و ارائه خدمات اجتماعی و همچنین نگه داشتن سطح توان اقتصادی و اشتغالزایی

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.