اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041562835405

عضو هیات مدیره بانک سپه:

فعالیت بانکی ایران درایتالیا آغاز شد

کد: 1395041562835405

https://goo.gl/U5W5uW

، تهران , (اخبار رسمی): عضو هیات مدیره بانک سپه از آمادگی شعبه رم این بانک برای انجام کلیه عملیات ارزی مشتریان خبر داد.

فعالیت بانکی ایران درایتالیا آغاز شد

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سپه، مصطفی پرتوافکنان عضو هیات مدیره بانک سپه ضمن اعلام خبر از سرگیری فعالیت های بانکی در شعبه رم این بانک، اظهار داشت: شعبه بانک سپه در پایتخت ایتالیا به عنوان تنها شعبه بانکی ایران در این کشور اروپایی پس از لغو تحریم های ناعادلانه بین المللی علیه بانک سپه، اقدامات همه جانبه ای را در جهت فعال سازی مجدد آن شعبه و از سرگیری عملیات بانکداری بین المللی آغاز کرد.

وی افزود: از جمله این اقدامات می توان به تهیه و ارائه بیزنس پلان به بانک مرکزی ایتالیا و اخذ مجوز فعالیت از آن بانک، تغییر و اصلاح ساختار سازمانی براساس الزامات جدید اتحادیه اروپا و کمیته بال، افزایش سرمایه به مبلغ 50میلیون یورو، جذب نیروی انسانی متخصص مطابق با ساختار سازمانی جدید، اتصال مجدد به شبکه ارتباطی سوئیفت، افتتاح حساب و برقراری روابط کارگزاری با چندبانک ایتالیایی و چند بانک دیگر اروپایی، اشاره کرد.

عضو هیأت مدیره گفت: در حال حاضر شعبه بانک سپه در کشور ایتالیا آماده انجام کلیه عملیات بانکی و ارائه خدمات مرتبط شامل گشایش و تأیید اعتبارات اسنادی، تنزیل اسناد تجاری، صدور ضمنانتنامه های ارزی، ارسال حوالجات ارزی و غیره است.

وی همچنین اظهار داشت: دو شعبه دیگر اروپایی بانک سپه در شهرهای فرانکفورت و پاریس نیز همانند شعبه رم با طی مراحل پیش گفته، آمادگی انجام کلیه فعالیت های مجاز بانکی را دارا  است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سپه

در آغاز سال 1304 شمسی که هنوز آرامش در سراسر کشور و فعالیت‌های عمومی در شئون مختلف اجتماعی محسوس نشده بود و تأثیر شگرف عوامل اقتصادی و بازرگانی در حیات سیاسی مملکت نمودی نداشت. نخستین بانک ایرانی در 14 اردیبهشت ماه سال 1304 با سرمایه 3,883,950 ریال در محلی محدود – چند باب مغازه – تأسیس شد و در 24 اسفند همان سال اولین شعبه بانک سپه در شهر رشت افتتاح شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه