اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042365135385

اعطای نشان عالی به رئیس هیأت مدیره مؤسسه عسکریه:

مروجی مدیر شایسته ملی شد

کد: 1395042365135385

http://goo.gl/SzP7S7

، تهران , (اخبار رسمی): با رای هیئت داوران و کمیته ارزیابی عملکرد مدیران، محمدرضامروجی رئیس هیأت مدیره مؤسسه اعتباری عسکریه به عنوان مدیر شایسته ملی در سال 1395 انتخاب شد.

هیات مدیره عسکریه

به گزارش اخبار رسمی و به  نقل از روابط عمومی مؤسسه اعتباری عسکریه(ملل)، در همایش تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی که با حضور صاحب‌نظران و مدیران دستگاه‌های مختلف اداری، اجرایی، مراکز صنعتی، تولیدی و اقتصادی در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد؛ با رای هیئت داوران و کمیته ارزیابی عملکرد مدیران، محمدرضامروجی رئیس هیأت مدیره مؤسسه اعتباری عسکریه به عنوان مدیر شایسته ملی در سال 1395 انتخاب شد.

در این مراسم از محمد رضا مروجی به عنوان مدیر شایسته ملی تجلیل شد که جواد اکبری معاون امور شعب مؤسسه اعتباری عسکریه به نمایندگی از ایشان، تندیس نشان عالی مدیریت به همراه گواهینامه مدیر شایسته ملی را دریافت نمود.

قابل ذکر است که اعطای نشان عالی مدیر شایسته ملی با رویکرد تجلیل از مدیران خلاق و چهره‌های شاخص مدیریت در عرصه کارآفرینی و ابتکار و خلاقیت در بهبود فضای کسب و کار با در نظر گرفتن سوابق عملکرد مدیریتی افراد برگزار می‌شود.

کنگره تجلیل از یکصد مدیر شایسته ملی با هدف بررسی نتایج مورد انتظار استقرار شایسته سالاری در بنگاه‌های اقتصادی ایران، ارائه دستاوردهای پژوهشی محققان و پژوهشگران مدیریت در خصوص راهکارهای جایگزینی نظام مدیریت مبتنی بر علوم روز مدیریت به جای مدیریت سنتی، تبیین ابعاد مختلف مدیریت جهادی با حضور صاحب نظران و استادان مدیریت، ارج نهادن به تجربیات بزرگان و پیشکسوتان مدیریت ایران، فرصت ارتباط مستقیم بین مدیران ارشد مجموعه های توانمند دولتی و خصوصی و زمینه سازی جهت افزایش سهم بخش خصوصی در مدیریت کلان اقتصادی برگزار شده است.

 بر اساس این گزارش این همایش به منظور تجلیل از نخبگان مدیریت ایران پس از انجام ممیزی و احراز صلاحیت با همکاری مدیران گروه متخصصین ایران در 22تیرماه سال جاری در مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران(تالار مولانا) برگزار شد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اعتباری ملل (عسکریه)

مؤسسه اعتباری عسکریه در سال 1366 با نام صندوق قرض الحسنه عسکریه و در شب ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع) فعالیت خود را آغاز نمود.در سال 1373 با شکل گرفتن وزارت تعاون به عنوان اولین تعاونی اعتبار آزاد در سطح کشور مجوز فعالیت خود را از وزارت تعاون اخذ نمود و پس از آن حوزه عملیات خود را به سراسر کشور گسترش داد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه