اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042365305406

در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

بانک کشاورزی رتبه برتر را کسب کرد

کد: 1395042365305406

http://goo.gl/9l3mfN

، تهران , (اخبار رسمی): روابط عمومی بانک کشاورزی موفق شد در یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که عصر روز سه شنبه 22 تیرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، رتبه برتر را به دست آورد.

روابط عمومی بانک کشاورزی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی این جشنواره با همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی برگزار شد و روابط عمومی بانک کشاورزی توانست جایگاه برتر را از آن خود کند.

بر اساس این گزارش، روابط عمومی بانک کشاورزی موفق شد رتبه اول در بخش بروشور، رتبه دوم در بخش های کتاب و تبلیغات در نشریات و رتبه سوم در موضوعات ویژه نامه و پوستر را کسب کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه