اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042365445406

دریک نشست تخصصی بررسی شد

راهکارهای تسهیل صادرات به روسیه

کد: 1395042365445406

http://goo.gl/9XfL3g

، تهران , (اخبار رسمی): نشست بررسی راهکارهای تسهیل صادرات محصولات کشاورزی به روسیه و کشورهای CIS (مشترک امنافع) به میزبانی بانک کشاورزی برگزار شد.

راهکارهای تسهیل صادرات به روسیه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی ، در این نشست سیدحمید پورمحمدی، معاون توسعه امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید صادرات محور، تسهیل شرایط و فراهم سازی امکانات برای صادرکنندگان محصولات کشاورزی، خاطرنشان کرد: با عنایت به نامگذاری سال جاری با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت اقدام عملی در این راستا، نیاز جدی وجود دارد که سیاست های تدوین شده دولت تدبیر و امید در این خصوص با کمترین زمان ممکن عملیاتی و پیاده‌سازی شود.
وی افزود: لازم است از همفکری حوزه های مختلف وزارت جهادکشاورزی نیز استفاده کرد.
در بخش دیگری از این نشست، مرتضی شهیدزاده، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با تاکید بر تشکیل ستاد ویژه اقتصاد مقاومتی در این بانک گفت: بانک کشاورزی همواره عمل به تکالیف تعیین شده از سوی رهبری و اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید را وظیفه مهم و جدی خود می‌داند.
وی که پیش‌تر در راس هیاتی برای بسترسازی در خصوص ایجاد کانال ارتباطات مالی بین ایران و CIS با محوریت بانک کشاورزی به روسیه سفر کرده بود، ضمن تشریح برنامه‌های بانک کشاورزی در این راستا اظهار داشت: بانک کشاورزی به منظور استفاده مناسب از شرایط به‌وجود آمده در افق پساتحریم به منظور بهبود روابط تجاری ایران با روسیه در زمینه کشاورزی و صنایع وابسته ، برنامه ریزی جدی انجام داده‌است.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار