اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042867205485

از نشر صابرین منتشر شد

قوانین زبان بدن

کد: 1395042867205485

https://goo.gl/zHM5Uo

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب قوانین زبان بدن، مجموعه راهنمایی‌ها و شناختی است که درباره زبان بدن و علائم غیرکلامی باید بدانید. جودی جیمز، یکی از بزرگ‌ترین کارشناسان این بخش، در این کتاب رازهای این علم را به شما می آموزد.

کتاب" قوانین زبان بدن" از نشر صابرین منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات صابرین، کتاب" قوانین زبان بدن" مجموعه راهنمایی‌ها و شناختی است که درباره بدن و علائم غیرکلامی باید بدانید. جودی جیمز نویسنده این کتاب از بزرگ‌ترین کارشناسان این گرایش از روان‌شناسی است که سعی می کند رازهای این علم را فاش کند.

این کتاب که در سال 1394 نگارش و در ایران سال 1394ترجمه و  منتشر شده هم اکنون با قیمت 160 هزار ریال و از طریق وب سایت www.saberinbooks.ir  قابل تهیه است. 

در بخشی از این کتاب می خوانید: زبان بدن رسا ترین، شاعرانه‌ ترین، فاش‌کننده‌ ترین و مهم‌ ترین شکل از ارتباط بوده و به عنوان یک شاخه از روانشناسی رفتار، فریبنده، هیجان‌انگیز، جذاب و سرگرم‌کننده نیز هست و در عین حال می‌تواند شما را شگفت‌‌ زده کند.

به عنوان یک شکل ارتباطی، زبان بدن شامل بیش از 50 درصد ادراک شناختی در پیام‌های رودرروست،  ولی ما آن را دست کم می‌گیریم. ما با ایجاد و مشخص کردن زبان بدن خود و در نهایت خلق تصویر واقعی از خویش، دیگر به اطرافیانمان اجازه نخواهیم داد که در شناخت ما و درک توانایی‌ها و مهارت‌هایمان دچار اشتباه یا سوءتفاهم شویم، اگرچه خود زبان بدن هم موضوعی پیچیده است و در بسیاری از دستورات و قوانین آن، که در حال حاضر کاربرد دارند، کاملاً غلط است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات صابرین

کتابهای صابرین عمدتاً در حوزه‌های ادبیات کودک و نوجوان و کتب دانشگاهی منتشر شد. از سال 1375 انتشارات صابرین بیشتر فعالیت خود را بر موضوعات تربیتی، خانواده و ادبیات عرفانی متمرکز ساخت که خوشبختانه با توجه به نیاز جامعه به این‌گونه کتابها، آثار منتشر مورد استقبال خوانندگان قرار گرفت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب