اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042867255357

منتخبان مسابقه اینستاگرامی بانک تجارت

کد: 1395042867255357

http://goo.gl/OJW3dO

، تهران , (اخبار رسمی): با پایان یافتن کار داوری مسابقه عکس اینستاگرامی «مسابقه عکس سفر و حفاظت محیط زیست»، منتخبان این مسابقه مشخص شد.

مسابقه

به گزارش اخبار  رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، مسابقه عکس « سفر و حفاظت محیط زیست»، نوروز 95 کلید خورد و 3300 عکس به دبیرخانه آنلاین مسابقه ارسال و از این بین پس از ارزیابی و داوری نهایی ، 10 اثر، شایسته دریافت جایزه 10میلیون ریالی شناخته و 70 اثر برای نمایش عمومی در نمایشگاه، انتخاب شد .

بانک تجارت به منظور تحقق شعار پویش زیست محیطی " به احترام زندگی ، به احترام فردا " و باهدف جلب توجه بیشتر هم میهنان به موضوعات زیست محیطی و پیشبرد برنامه‌های این بانک در فرهنگ سازی حفاظت محیط زیست اقدام به برگزاری «مسابقه عکس سفر و حفاظت محیط زیست» در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرد . موضوعات این مسابقه عکاسی شامل اکوتوریسم گردشگاه های طبیعی و رعایت اصول حفاظت از محیط زیست در سفر بود .

اسامی منتخبان به شرح ذیل است:

سعیدکرمی ، امیرحسین کمالی ،نعمت الله زرمهی شهربابک ، خدیجه خلیلی ، داود ایزدپناه ،مجید صفری سخاوت ، عرفان سامان فر ، عطا رنجبر زیدانلو ،هادی محسن تبار فیروزجایی ، مجید شقایی فلاح .

گفتنی است نحوه اعطای جوایز ،تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده این مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک تجارت

بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های تجاری فعال در شبکه بانکی کشور از ادغام 11 بانک ایران و انگلیس ، بین المللی ایران و ژاپن ، تجارتی ایران و هلند، ایران و خاورمیانه ، اعتبارات ایران، بازرگانی ایران، ایرانشهر، صنایع ایران، شهریار، ایرانیان و کار با سرمایه ای بالغ بر 39 میلیارد ریال سیس و ثبت رسید و سپس در سال 1360 بانک ایران و روس نیز به آن ملحق شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسابقه و فراخوان