اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042967975358

در اولین همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404

تندیس صنعت برتر به بانک سینا رسید

کد: 1395042967975358

http://goo.gl/3fFwI5

، تهران , (اخبار رسمی): بانک سینا لوح تقدیر و تندیس صنعت برتر در تحقق سند چشم انداز افق 1404 را دریافت کرد.

همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در اولین همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق 1404 که با پیام لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور وزرای اقتصاد و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی و رئیس فراکسیون ایران در افق 1404 مجلس شورای اسلامی همراه بود، لوح تقدیر و تندیس همایش به بانک سینا به عنوان یکی از برترین های صنایع و واحدهای اثرگذار در تحقق سند چشم انداز افق 1404 اعطا شد.

قابل ذکر است که این همایش به همت فراکسیون ایران در افق 1404 مجلس شورای اسلامی با رویکرد توسعه، تولید، صادرات و ایجاد اشتغال و با حضور فعالان بخش های اقتصادی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این همایش به پاس خدمات بانک سینا در حوزه کمک به توسعه اشتغال از طریق اعطای تسهیلات به ویژه در مناطق محروم کشور، سرمایه گذاری در طرح های تولیدی و صنعتی و صنایع زیربنایی، لوح تقدیر و تندیس تعلق گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سینا

بانک سینا از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه مالی و اعتباری بنیاد در سال 1364 با هدف اولیه انجام عملیات پولی، مالی و اعتباری و تامین نیازهای مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سپرده های عمومی اقتصادی با سرمایه 10 میلیارد ریال تاسیس گردید و از همان ابتدا با افتتاح شعب در برخی مناطق اقدام به بهره برداری و انجام عملیات بانکی کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه