اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395043068254834

ویژه مشتریان بانک آینده

رمزیاب پیامکی سامانه اینترنتی فعال شد

کد: 1395043068254834

http://goo.gl/9jHuju

، تهران , (اخبار رسمی): ارائه خدمات و محصولات نوآورانه و متمایز در حوزه بانکداری الکترونیکی، همواره یکی از محورهای اصلی فعالیت‌های بانک آینده در عرصه بانکداری کشور به‌شمار می‌رود.

رمزیاب پیامکی سامانه اینترنتی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک آینده، برای مشتریان بانک که از سامانه اینترنت بانک (سبا) استفاده می‌کنند، قابلیت رمزیاب «رمز ایستا یا پیامک (SMSOTP)» راه‌اندازی  شده که دو  گروه ذیل از مشتریان بانک اینده را  شامل می شود:

الف: مشتریانی که رمزیاب آن‌ها به‌دلایلی غیرفعال گردیده است که در صورت تمایل به بهره‌برداری از اینترنت‌بانک می‌توانند؛ با مراجعه به اینترنت‌بانک و انتخاب منوی «رمزیاب جدید»، نسبت به فعال‌سازی رمزیاب «رمز ایستا با پیامک» یا غیرفعال‌سازی رمزیاب‌های کنونی اقدام نمایند و در روز کاری بعد، به‌منظور احراز هویت به یکی از شعب بانک مراجعه نمایند.

ب: مشتریانی که علاوه بر رمزیاب‌های فعال خود، متمایل به بهره‌برداری از رمزیاب ایستا با پیامک هستند که لازم است پس از ورود با یکی از رمز‌یاب‌های فعال، از طریق مراجعه به منوی «تنظیمات»، نسبت به «تخصیص یا تغییر رمز ایستا» اقدام و سپس با مراجعه به منوی «تنظیمات سرویس رمزیاب پیامکی»، ضمن تأیید اطلاعات درج شده در فیلد شماره تلفن‌همراه، نسبت به فعال‌سازی رمزیاب پیامکی خود اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش، جهت ورود به سامانه «سبا»، لازم است؛ با انتخاب نوع رمزیاب «رمز ایستا با پیامک»، رمز ایستای انتخاب‌شده توسط کاربر، در بخش «کلمه عبور» درج گردیده و سپس بازدن کلید «ارسال پیامک»، پیامک حاوی «شناسه تأیید» به شماره همراه مشتری (شماره درج شده در تعریف مشتری)، ارسال خواهد شد.

برای ورود به سامانه، کافی است، «شناسه تأیید» در فرم درج گردیده و پس از بازنویسی عبارت امنیتی موجود در فرم، به سامانه سبا وارد شود.

قابل ذکر است یه منظور ارزش‌آفرینی و ارائه خدمات نوین و کاربردی برای مشتریان محترم، سامانه‌های «پیشخوان» و «کیلید»، ویژه مشتریان دارای رمزیاب‌های نوع«PSP»و«USSD» از سوی بانک آینده نیز طراحی گردیده است.

تاکید می شود؛ مرکز ارتباط 24 ساعته بانک آینده، با شماره 27663200-021 و هم‌چنین همکاران شعب بانک آینده در سراسر کشور، کماکان، آماده پذیرش و خدمت‌رسانی به مشتریان محترم خواهند بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک آینده

"بانک آینده" به استناد مصوبه یک‌هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمایه‌ی پایه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، بر اساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ تحت شماره ۴۴۲۳۲۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۹۴۸۷۸، در تاریخ ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از ۱۷هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه