کد: 1395050369594889

به منظور کاهش خرید تجهیزات شبهه دار صورت گرفت

همکاری همیاب 24 با 6 مراکز خرید موبایل

کد: 1395050369594889

http://goo.gl/lMqmtD

، (اخبار رسمی): تیم بازاریابی همیاب 24، جهت همکاری با مراکز خرید معتبر موبایل و کالاهای دیجیتال در تهران، قرارداد امضا کرد.

همکاری سامانه همیاب 24 و مراکز معتبر خرید موبایل و کالای دیجیتال در تهران

به گزارش روابط عمومی سامانه همیاب 24 ، مراکز خریدی که در این پروژه بازاریابی شدند شامل مرکز خرید موبایل علاء الدین، پاساژ ولیعصر، بازار موبایل ایران، بازار موبایل شرق ،مجتمع کامپیوتر پایتخت و بازار کامپیوتر رضا می شود.

این سامانه میزان آگاهی خریداران را در زمینه انواع خرید کالاهای دیجیتال دارای شماره سریال افزایش می دهد و خریداران می توانند به شناخت کالاهای شبه دار دیجیتال اقدام کنند و در آینده کسی دچار این تخلفات خرید و فروش کالاهای شبهه دار نشود. این اقدام موجب کاهش خرید و فروش کالاهای دیجیتال شبهه دار در بازار می شود.

برای ما مهم است که کالای دیجیتال خریداری شده جز کالاهای شبه دار در بازار نباشد، سامانه همیاب 24 در زمان خرید انواع کالای دیجیتال در کنار شما خواهد بود تا از مشکلات آتی خرید کالاهای شبه دار جلوگیری کند.سامانه همیاب 24 امکان چک کردن کالای دیجیتال را قبل از خرید برای خریداران و اصناف به صورت رایگان امکان پذیر می سازد.

شما نیز می توانید با ثبت نام در سامانه همیاب 24 به عنوان واحد صنفی همکاری و از خدمات ویژه ای که برای این منظور در نظر گرفته شده است استفاده کنید. در صورت تمایل در قسمت ثبت نام ، به عنوان واحد صنفی وارد سامانه شوید و یا با واحد های پشتیانی ما تماس برقرار کنید تا شما را در این مسیر راهنمایی کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همیاب 24

سامانه کشوری همیاب 24 در زمینه ردیابی کالاهای دیجیتال (موبایل، تبلت و لپ تاپ) سرقتی/مفقودی تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه فعالیت می کند. سامانه همیاب 24 علاوه بر ردیابی کالاهای دیجیتال، بستر استعلام همزمان طرح رجیستری و سرقتی را در جهت انجام خریدی امن در اختیار کاربران قرار می دهد. همیاب24 با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد حس امن در خرید کالاهای دیجیتال در اردیبهشت‌ماه 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.