اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050369665485

توسط نشر صابرین منتشر شد

برای روابط بهتر کاری نکنید

کد: 1395050369665485

http://goo.gl/2LfsNq

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب برای روابط بهتر کاری نکنید کتابی است خواندنی و کاربردی برای تمام زوج هایی که در پی ایجاد رابطه‌ای عمیق هستند و به دنبال راهنمایی های موثر، قابل قبول و منطقی هستند.

کتاب" برای روابط بهتر کاری نکنید" از نشر صابرین منتشر شد.

به گزارش انتشارات صابرین یک روش تحول گرا برای ایجاد روابط سحرآمیز مطالعه این کتاب در ایجاد و بهبود روابط در هر سطحی اعم از دوستی، ازدواج و کار مفید است.مطالعه این کتاب به خواننده این امکان را می دهد تا بر موانع صمیمیت غلبه کند و به رابطه ای دلخواه دست یابد.

موضوع این کتاب به هیچ وجه درباره کار کردن بر خود یا رابطه‌ تان به منظور ایجاد تغییرات مثبت نیست، بلکه کشف راه تازه‌ای برای نگریستن، یعنی شیوه تازه‌ای برای مشاهده خود، زندگی و روابطتان است. در نتیجه، لازم است که چند اصل ساده را که در این کتاب آمده بیاموزید تا بتوانید نگاهتان را به زندگی و شیوه برقراری روابطتان، تغییر دهید.

اگر درصدد بنا کردن یک رابطه محترمانه، پرمهر و عاشقانه هستید باید ابتدا با خودتان محترم، مهربان و مهرورز باشید.

این کتاب از مجموعه کتاب های کلیدهای همسران موفق است

نویسنده این کتاب آریل و شایا کین و با ترجمه فرناز فرود است. قیمت این کتاب 57 هزار ریال و با تیراژ 3000  نسخه در مراکز پخش قابل تهیه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات صابرین

کتابهای صابرین عمدتاً در حوزه‌های ادبیات کودک و نوجوان و کتب دانشگاهی منتشر شد. از سال 1375 انتشارات صابرین بیشتر فعالیت خود را بر موضوعات تربیتی، خانواده و ادبیات عرفانی متمرکز ساخت که خوشبختانه با توجه به نیاز جامعه به این‌گونه کتابها، آثار منتشر مورد استقبال خوانندگان قرار گرفت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب