اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050369735411

اهداف بانک قرض الحسنه مهر ایران تشریح شد

جذب منابع، تعدیل مطالبات در سال 95

کد: 1395050369735411

https://goo.gl/xYII4F

، تهران , (اخبار رسمی): عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: جذب منابع، تعدیل مطالبات و توسعه بانک اهداف این بانک در سال 95 خواهد بود.

پول

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران صمدی عضو هیات مدیره این بانک به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی میزان منابع، مصارف و مطالبات بانکی شعب، از ساختمان سرپرستی و شعب استان خراسان بازدید کرد.

در این سفر صمدی از دوایر ستادی و برخی از شعب شهر مشهد بازدید کرد و ضمن ارزیابی عملکرد و آمار نسبت مصارف به منابع، رهنمودهای لازم را بیان داشت.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جلسه گردهمایی و هم اندیشی کارکنان استان خراسان رضوی که با حضور مسئولین دوایر ستادی و روسای شعب برگزار شد شرکت نمود و اهداف بانک برای سال 95 را تشریح کرد.

در ابتدای این جلسه عدالتی مدیر شعب استان خراسان رضوی ضمن خیر مقدم، گزارشی از عملکرد استان ارائه و ابراز امیدواری  کرد  که در پایان سال با تحقق اهداف معین شده، گامی شایسته در جهت پیشبرد اهداف عالیه بانک در این استان برداشته شود.

صمدی با تقدیر از تلاش های کارکنان  صف و ستاد به نقش آنان در جذب منابع، تعدیل مطالبات و توسعه بانک اشاره کرد و با بیان اهداف پیش رو، آینده بانک را در گرو تلاش و همکاری پرسنل دانست.

بر اساس این گزارش توکلی مدیر امور استان ها و حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی در این بازدیدها، صمدی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران را همراهی کردند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک قرض الحسنه مهر ایران

انک قرض الحسنه مهر ایران با سرمایه اولیه 15 هزار میلیارد ریال و با مشارکت بانکهای دولتی توسط ریاست محترم جمهوری وقت در مورخ 22/9/1386 افتتاح و با گسترش و توزیع موزون شعب خود در سراسر کشور آغاز به کار کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه