از یک جشنواره و یک همایش

شرکت اوزان جوایز را به خود اختصاص داد

کد: 1395050370025285

https://goo.gl/NKA2QG

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت اوزان موفق به دریافت گواهی کیفیت از ششمین دوره جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ایران شد.

جوایز اوزان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO)، شرکت اوزان در اولین ماه تابستان 1395 روزهای موفقی را از سر گذراند و توانست از2  جشنواره وهمایشی معتبر دو جایزه مهم دریافت کند.

 شرکت اوزان از شرکت های تابعه هلدینگ سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO)، موفق به دریافت گواهی کیفیت از ششمین دوره جایزه ملی کیفیت غذا، دارو و بهداشت ایران شد.

بر اساس این گزارش این جایزه ملی، یک نشان تعالی محصول است. شرکت اوزان به عنوان یک شرکت پیشتاز در حوزه تجهیزات پزشکی، تنها تولید کننده آمالگام دندانپزشکی در ایران و خاورمیانه است که به صورت داوطلبانه محصول تولیدی خود را در معرض ارزیابی کیفی این جشنواره قرار داد و موفق به کسب جایزه سطح اشتهار به کیفیت شد.

دومین رخداد مهم برای شرکت اوزان در روزهای پایانی تیر ماه 95 افتاد که تندیس زرین نخستین همایش ملی محیط زیست با رویکرد مدیریت یکپارچه و فراگیر HSE را دریافت کرد.

قابل ذکر است، فرآیند ارزیابی و انتخاب شرکت های برتر براساس فعالیت های زیست محیطی، ایمنی و بهداشت شغلی سازمان های مشارکت کننده صورت گرفت. شرکت اوزان نیز با دریافت بالاترین امتیاز از ارزیابی صورت گرفته، موفق به دریافت تندیس و لوح زرین شد.

همچنین مقاله «بررسی ادراک مدیران نسبت به مسئولیت ‌اجتماعی شرکتی و ارائه الگویی جهت پیاده‌سازی آن با تأکید بر حفظ محیط زیست و HSE که از طرف همکاران اوزان ارائه شده بود، در بین 10 مقاله منتخب قرار گرفت و از نویسنده آن تقدیر به عمل آمد.

تاکید می شود که همایش ملی محیط زیست با رویکرد مدیریت یکپارچه و فراگیر HSE با هدف حفظ محیط زیست و رعایت الزامات ایمنی و بهداشت شغلی در شرکت ها برگزار می شود و شرکت اوزان با توجه با استقرار ISO14001 از سال 92 و ISO18001 از سال 93 و برنامه ریزی جهت استقرار ISO 26000 در سال جاری، از شرکت های پیشتاز و فعال در حوزه های مذکوراست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هلدینگ دارویی تأمین / گروه دارویی تأمین / هلدینگ دارویی شستا / تیپیکو / TPICO

شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO) در سال 1382 در راستای مدیریت استراتژیک شرکت های دارویی متعلق به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) که سابقه برخی از آنها به بیش از نیم قرن می رسد تأسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش