اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050470645388

با حمایت بانک اقتصادنوین

سمینار تخصصی کاربرد کلان داده‌ها برگزار شد

کد: 1395050470645388

http://goo.gl/A879Bz

، تهران , (اخبار رسمی): سمینار تخصصی کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌های بزرگ به همت دبیرخانه ایکوبیگ و مدرسه عالی اقتصاد مونیخ (HDBW) و با حمایت بانک اقتصادنوین در تهران برگزار شد.

کاربرد کلان داده‌ها

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، هدف از برگزاری این سمینار دور روزه تخصصی، ایجاد تصویری بنیادین از کلان‌ داده‌ها، موارد استفاده و کاربرد آنها در صنایع مختلف و چالش‌ها و مشکلات پیاده‌سازی آن در سازمان‌های بزرگ بود.

پورفسور مارتین بوگدان استاد دانشگاه مونیخ آلمان در این سمینار مباحث مرتبط کلان داده‌ها از جمله ارتباط اینترنت اشیاء با کلان داده‌ها، موارد استفاده کلان داده‌ها در صنایع مختلف، مسایل کلیدی در استفاده کلان داده‌ها، مداخله در سیستم‌های کلان داده و ... را تشریح کرد.

بر اساس این گزارش در این سمینار همچنین فرصت‌ها و تهدیدهای پیش‌روی سازمان‌های بزرگ از جمله بانک‌ها و مؤسسات مالی، بیمه‌ها و دیگر سازمان‌های صنعتی و خدماتی در بکارگیری کلان داده‌ها بررسی شد.

همچنین پورفسور بوگدان آخرین تحولات حوزه کلان داده‌ها در صنایع کشور آلمان را در این سمینار با ارایه نمونه‌هایی از یادگیری ماشین (Machine learning) با تمرکز بر رایانه‌های بزرگ “IBM” تشریح کرد.

قابل ذکر است، سمینار تخصصی کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌های بزرگ طی روزهای 30 و 31 تیرماه در مرکز مطالعات بهره‌وری سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه