اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050470725386

در بخش بیمه نامه های شخص ثالث بیمه ایران انجام می شود

پرداخت روزانه 70 میلیارد ریال خسارت

کد: 1395050470725386

http://goo.gl/5p2iVv

، تهران , (اخبار رسمی): درسه ماه نخست امسال و ازمحل بیمه نامه های شخص ثالث، به طور میانگین روزانه بیش از 68 میلیارد و 249 میلیون ریال به زیان دیدگان حوادث رانندگی خسارت توسط شرکت بیمه ایران پرداخت شد.

شخص ثالث

 به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، عباس فراشیانی مدیربیمه های اتومبیل بیمه ایران با اشاره به اینکه هیچ شرکت بیمه داخلی قادر به پرداخت این میزان خسارت به بیمه گذاران خود نیست،افزود: درمجموع درسه ماهه اول سال جاری بیش از شش هزار و 347 میلیارد ریال به زیان دیدگان حوادث رانندگی خسارت پرداخت شده که درنوع خود یک رکورد به شمار می رود.

وی افزود: البته وظیفه اصلی شرکت های بیمه ، پرداخت خسارت به بیمه گذاران و زیان دیدگان بوده و این امری طبیعی است اما باید یادآور شویم منابع مالی دراختیار شرکت های بیمه به خصوص بیمه ایران به عنوان تنها بیمه گذار دولتی درکشور،جزیی از دارایی های عمومی است ونباید این منابع که دراقتصاد کشوربسیار تاثیر گذاربوده را با بی احتیاطی وعدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، بی دلیل از دست دهیم.

مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران دلیل اصلی آمار تصادفات بیمه گذاران این شرکت را رعایت نکردن حق تقدم عنوان کرد و افزود:متاسفانه بسیاری ازرانندگان وسایط نقلیه عمومی وخصوصی به قوانین ومقررات راهنمایی ورانندگی توجه کافی نداشته و به همین دلیل به خود ودیگران آسیب وارد می کنند.

وی افزود:همچنین رتبه های دوم وسوم آماربالای تصادفات بیمه گذاران از سوی مقامات انتظامی عدم توجه به جلو و توانایی درکنترل وسایط نقلیه عنوان شده است که به طورحتم درصورت رعایت این موارد ، از تعداد تصادفات رانندگی درکشور کاسته خواهد شد.

مدیربیمه های اتومبیل بیمه ایران درخصوص آمار تصادفات بیمه گذاران این شرکت در استان های کشور نیزگفت:استان تهران با ثبت 22 هزارو 158 فقره حادثه، رتبه نخست تصادفات رانندگی بیمه گذاران شرکت درکشور را به خود اختصاص داده و استان های خراسان رضوی با هفت هزار و 581 فقره و آذربایجان شرقی با سه هزار و 987 فقره در رتبه های بعدی قرار دارند.

به گفته وی همچنین کمترین آمار تصادفات رانندگی به استان چهارمحال و بختیاری با ثبت 232 فقره تصادف اختصاص دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ایران

پانزدهم آبان‌ماه سال 1314 ، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه