اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050571365607

هفته آینده توسط شرکت ارتباطات زیرساخت راه اندازی می شود

سامانه اندازه گیری وپایش شاخص های کیفی

کد: 1395050571365607

https://goo.gl/eSybg5

، تهران , (اخبار رسمی): سامانه اندازه گیری و پایش شاخص های کیفی لایه سه شبکه داخلی شرکت ارتباطات زیرساخت هفته آینده رونمایی می شود.

سامانه اندازه گیری وپایش شاخص های کیفی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت  ارتباطات زیرساخت، اسماعیل رادکانی معاون بهره برداری و مدیریت شبکه  این شرکت با اعلام این مطلب افزود:شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان پیشتاز اجرایی کردن مصوبه222 کمیسیون تنظیم مقررات اقدام به پیاده سازی سامانه  مدیریت  SLA  و انتشار شاخص های کیفی ابر لایه سه (شبکه IP)    برروی سایت این شرکت  کرده است  و از هفته آینده بر روی سایت شرکت ارتباطات زیرساخت قابل دسترسی است  .

وی تصریح کرد: در خصوص مکانیزم ، روش اندازه گیری و انطباق آن  با  استانداردهای تعیین شده  با سازمان تنظیم مقررات به توافق و جمع بندی رسیدیم  و این  شاخص ها با هدف شفاف سازی  کیفیت سطح خدمات شرکت ارتباطات زیرساخت  از طریق سایت  در دسترس عموم مردم  قرار می گیرد .

رادکانی تصریح کرد: این سامانه همزمان با نشست خبری مشترک  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، مهندس محمد جواد آذری جهرمی معاون وزیر رییس هیات مدیر ه، و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت  و دکتر عمیدیان رییس سازمان تنظیم مقررات در هفته آینده  مورد بهره برداری قرار می گیرد .

وی در پایان گفت:  علاوه بر این برای پایش کیفیت اینترنت بین الملل نیزدر حال راه اندازی سیستم های راه اندازی  و نظارت  و انتشارشاخص های کیفی هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ارتباطات زیر ساخت

شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان تنها متولی شبکه های مادر مخابراتی (شبکه ارتباطات زیرساخت)کشور و نیز کارگزار سیاست های حاکمیتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش ارتباطات ، با بهره مندی از سرمایه های انسانی و فنی و با توجه به جغرافیای سیاسی بی نظیر ایران در افق 1404 ، شرکتی خواهد بود :«پیشران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ، اول در منطقه (هاب منطقه )،تأثیرگذار در توزیع ظرفیت های ارتباطی جهان ». دست یافته به جایگاه برتر ترانزیت ارتباطات در سطح منطقه (قطب ارتباطی )، پیشران توسعه (کمی و کیفی )*بخش ارتباطات وفناوری اطلاعات کشور متکی بر فناوری های نوین امن و دارای جایگاه برتر منطقه، پیشرو در معرفی و ارائه سرویس های نوین ارتباطی در داخل کشور،مشتری مدار و پاسخگویی درخواست مشتریان در کوتاه ترین زمان ، با کمترین هزینه و متناسب با سطح خدمات درخواستی،مؤثر و نقش آفرین در مجامع و اتحادیه های بین المللی و دارای تعامل سازنده با بازار جهانی را می توان مهمترین ویژگیهای شرکت در افق چشم انداز این شرکت دیده شده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]