اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051073255492

چگونه قفل گوشی تلفن همراه را باز کنیم

کد: 1395051073255492

https://goo.gl/qK6Mku

، تهران , (اخبار رسمی): شاید برای شما هم پیش آمده شده باشد که رمز گوشی تلفن همراه خود را فراموش کرده باشید. امروز تمام راه های ممکن برای حل این مشکل را با هم بررسی می کنیم.

چگونه می توانیم قفل گوشی تلفن همراه خود را باز کنیم؟

اول از همه باید  گوشی تلفن همراه تان را به اینترنت وای فای یا دیتای موبایل متصل کنید.برای این کار اولین راه استفاده از اکانت گوگل تان است.

شما باید حتما گوشی تلفن همراه خود را حتما به یک اکانت گوگل متصل کنید ( Gmail )، این اکانت باید متعلق به خود شما باشد تا به آن دسترسی داشته باشید.

چنانچه شما بیشتر از پنج بار رمز عبور گوشی تلفن همراه تان را به صورت اشتباه وارد کنید، گوشی تلفن همراه شما یک پیام می دهد که  از شما می خواهد تا آدرس ایمیل گوگل خود را وارد کنید، پس از وارد کردن آدرس ایمیل گوگل یک ایمیل که در آن کد چند رقمی یا چند حرفی وجود دارد به اکانت گوگل شما فرستاده خواهد شد.
درصورتی که مدل گوشی تلفن همراه شما مدل گلکسی سامسونگ باشد هنگامی که گوشی قفل است نمی توانید دیتا یا وای فای گوشی تلفن همراه را روشن کنید.

راه دیگر برای باز قفل گوشی تلفن همراه ریست کردن آن است.

اول گوشی را خاموش کنید؛ کلید پاور و صدا را نگه دارید و به دنبال گزینه Factory Reset بگردید و سپس گزینه Delete all User data  را انتخاب کنید.

امیدوارم هیچ وقت با این مشکل رو به رو نشوید. برای دیدن قیمت انواع گوشی تلفن همراه به سایت شیپورمراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شیپور

بفروشید، بخرید، لذت ببرید؛ روزانه هزاران نفر از شیپور برای فروش و یا خرید هر چه که فکر می‌کنید از جمله گیتار، ساعت، لباس عروس، فرش، ماشین قدیمی، اجاره آپارتمان و... استفاده می کنند. ثبت آگهی در شیپور سریع، آسان و %100 مجانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح