اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051274920028

تبادل استاد و دانشجو خواجه نصیر با بلاروس

کد: 1395051274920028

https://goo.gl/BWpaoz

، تهران , (اخبار رسمی): دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی با دانشگاه تکنولوژی بلاروس برای تبادل استاد و دانشجو میان دو کشور تفاهم نامه امضا کردند.

تبادل استاد ودانشجو خواجه نصیر با بلاروس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی ،علی خاکی صدیق،رئیس دانشگاه گفت: در سفر هیات عالی رتبه مسئولان آموزش عالی به کشور بلاروس 4 تفاهم نامه با دانشگاه های تکنولوژی، ملی و فرهنگستان علوم این کشور منعقد شد که یکی از این تفاهم نامه ها میان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه تکنولوژی بلاروس منعقد شد.
وی با بیان اینکه دانشگاه های بلاروس دارای آزمایشگاه های مجهزهستند، افزود: دانشگاه های این کشورعلاقه زیادی به ارتباط علمی و آموزشی با دانشگاه های ایران دارند بنابراین دانشگاه ها می توانند با برنامه ریزی از این پتانسیل ها استفاده کنند.
رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی تاکید کرد: همچنین به دلیل امکانات مناسب در دانشگاه های بلاروس دانشجویان دکتری کشور می توانند فرصت های مطالعاتی خود را در این کشور بگذرانند.
علی خاکی صدیق با بیان اینکه تبادل استاد و دانشجویان تحصیلات تکمیلی مهم ترین اولویت های تفاهم نامه این دانشگاه با دانشگاه تکنولوژی بلاروس بود، گفت: در این تفاهم تاکید شده که دانشجویان و اساتید ما بتوانند در کشور بلاروس فرصت مطالعاتی خود را بگذرانند و همچنین دانشجویان و اساتید کشور بلاروس نیز برای انجام فعالیت های علمی و آموزشی به ایران سفر کنند.
وی عنوان کرد: از دیگر مفاد تفاهم نامه همکاری دو دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و تکنولوژی بلاروس همکاری در برگزاری کنفرانس های بین المللی است که در این کنفرانس ها اساتید دو کشور می توانند به عنوان سخنران حضور داشته باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

هسته اولیه دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین توسی دانشکده مخابرات است که در محل فعلی دانشکده مهنسی برق دانشگاه تاسیس شده و در سال 1318 هجری شمسی اساس نامه آن به تصویب مجلس شورای ملی وقت رسیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش