اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051375915406

با حمایت بانک کشاورزی انجام شد

برگزاری جشنواره گردشگری کشاورزی

کد: 1395051375915406

https://goo.gl/c20EvH

، تهران , (اخبار رسمی): جشنواره گردشگری کشاورزی استان فارس با حمایت و مشارکت بانک کشاورزی و به محوریت برداشت غوره در دشت دیده بان دشمن زیاری شهرستان ممسنی برگزار شد.

عشایر

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، این جشنواره با حضور پارسایی نماینده مردم شهرستان شیراز، گودرزی نماینده مردم شهرستان های ممسنی و رستم، کیانی مدیر کل بازرسی استانداری فارس، محمودی مدیر کل امور مالی استانداری فارس، فرماندار شهرستان، بخشدار دشمن زیاری و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی و با حمایت مالی بانک کشاورزی استان فارس برگزار شد .

بر اساس این گزارش، مقامات شرکت کننده در جشنواره از حمایت و مشارکت فعال بانک کشاورزی قدردانی کردند.

قابل ذکر است که وجود 18000 هکتار باغ انگور در شهرستان دشمن زیار، ظرفیت های مناسبی را برای توسعه گردشگری ، کارآفرینی و اشتغالزایی ایجاد کرده است که نیازمند توجه و حمایت مسئولان و سرمایه گذاران است.

 تاکید می شود؛ اجرای موسیقی سنتی ، شعر خوانی به گویش محلی لری، برگزاری مسابقه سوارکاری ، عرضه محصولات صنایع دستی و خوارکی سنتی  و عرضه غوره و آب غوره از دیگر برنامه های این جشنواره بود .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است که ماموریت آن، حمایت از بخش کشاورزی و زیر بخش‌های آن است. بانک کشاورزی در بیست و یکم خرداد سال 1312 تاسیس شد. این بانک هم‌اکنون با پشتوانة هشتاد و سه سال‌ تجربه خدمت‌رسانی به عنوان یک بانک پیشرو در زمینه ارائه خدمات بانکی به همه مردم در سراسر کشور در حال خدمت رسانی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش