اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051879375388

بانک اقتصادنوین حامی نمایشگاه اسباب بازی

کد: 1395051879375388

http://goo.gl/iKcW2k

، تهران , (اخبار رسمی): با حمایت بانک اقتصادنوین دومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب‌بازی از 18 تا 22 مرداد 1395 برگزار می‌شود.

بانک اقتصادنوین حامی نمایشگاه اسباب بازی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، با توجه به اینکه این بانک به عنوان تنها نماینده سازمان CYFI هماهنگ کننده برنامه هفته جهانی پول (Global money week) وظیفه ترویج فرهنگ پس انداز و آموزش بانکداری برای کودکان و نوجوانان را در جمهوری اسلامی ایران بر عهده گرفته است محصولات و خدمات مرتبط با گروه سنی کودک و نوجوان را در این نمایشگاه ارایه و معرفی خواهد کرد.

در این راستا بانک اقتصادنوین چندی پیش "کارت نوجوان" را معرفی کرد  که این خدمت مختص گروه سنی 12 تا 18 سال بوده و در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب بازی از طریق غرفه این بانک در نمایشگاه مذکور ارایه خواهد شد.

همچنین و به منظور ایجاد انگیزه در نوجوانان برای بهره گیری از خدمات بانکی علاوه بر طراحی بازی‌های مرتبط بازار پول، در هر روز نمایشگاه جوایزی ارزشمندی به قید قرعه تقدیم نوجوانان عزیز خواهد شد.

بر اساس این گزارش با بهره مندی از این خدمت نوجوانان این گروه سنی می‌توانند با افتتاح حساب در یکی از شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور ضمن آشنایی عملی به مفاهیم پولی و بانکی از سود کوتاه مدت روزشمار بهره مند شوند، ضمن اینکه کارت بانکی نیز به نام ا یشان صادر خواهد شد.

تاکید می شود که برای دریافت این خدمت لازم است نوجوان برای نخستین بار با در داست داشتن شناسنامه و کارت ملی به همراه ولی خود به یکی از شعب بانک اقتصادنوین مراجعه کند. علاقه مندان دریافت این خدمت می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 48031000-021 مرکز سلام مهر تماس گرفته شود.

لازم به ذکر است دومین جشنواره و نمایشگاه ملی اسباب بازی در هشت بخش اصلی شامل برگزاری همایش یک روزه در حوزه اسباب‌بازی و سرگرمی کودکان، اجرای طرح ایده بازار اسباب‌بازی، معرفی برترین‌ها و ارزیابی طرح‌های ثبت شده در سال 1394 و معرفی برترین‌ها و ارزیابی اسباب‌بازی‌های دارای مجوز تولیدی در سال 1394 و معرفی برترین‌ها برگزار خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه عرضه و فروش اسباب‌بازی‌ها ویژه تولید کنندگان و وارد کنندگان و طراحان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در زمینه اسباب‌بازی و سرگرمی، برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه اسباب‌بازی کودکان و برگزاری نمایشگاه اسباب‌بازی‌های بومی و سنتی از دیگر بخش‌های دومین جشنواره اسباب‌بازی کانون به شمار می‌رود.

بر اساس این گزارش هدف از برپایی این رویداد فرهنگی، رشد آگاهی عمومی جامعه و والدین از نیازهای فرزندان خود در حوزه‌های اسباب‌بازی و سرگرمی، شناسایی و تقدیر از صاحبان اندیشه و تلاش‌گران در زمینه‌های طراحی، نرم‌افزار و توسعه دانش عمومی در این حوزه، شناسایی و تقدیر از تولیدکنندگان و معرفی تولیدات آن‌ها به خانواده‌ها و اطلاع‌رسانی از وضعیت کل توانایی و ظرفیت موجود در زمینه اسباب‌بازی و سرگرمی است.

قابل ذکر است؛ این جشنواره در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع درخیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین در تاریخ 29 الی 31 تیرماه سال 1380، براساس مجوزات مأخوذه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ اقدام به پذیره‌نویسی سهام کرد. مجمع عمومی مؤسس بانک اقتصادنوین در 13 مرداد 1380 برگزار و در تاریخ 20 مرداد همان سال، با سرمایه اولیه به مبلغ 250 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران، تحت شماره 177132 به ثبت رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش